Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még soha nemvolt...

Nagyon gáz ha még soha nemvolt kiszedve a szemöldököm? 16/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 16:31
 1/9 anonim válasza:
100%

a szégyen poshadt mocsarában fogsz uszkálni.

Erre csak azt tudom mondani, hogy ne érdekeljen más véleménye, legyél olyan amilyen lenni szeretnél.

2009. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én sem szedtem még soha és nem is fogom. Oké nekem végül is lehet, hogy más, mert az enyém nem is látszik szinte, mert szőke. Sokan irigyelnek is miatta az osztályban xD.

De am. szerintem ez nem gáz. Ha neked így jó akkor, ne foglalkozz mással. :)

16/L

2009. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
hat ha teccik a szemoldokod akkor ne bolgasd, addig se lesz vele gondod... de ezt a kerdest mas kategoriaba kellet volna irnod!!
2009. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha nem úgy nézel ki mint Kiszel Tünde, akkor nem!
2009. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
XDDDDDDDDDD arra ra ferne na XDDDDDDDDDDDD
2009. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy baj! Én is csak néhány szálat szoktam kiszedni, csak megigazitom.Sokkal szebb a természetes, mint a csík szemöldök.
2009. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha szöke, világos színű vagy szép a formája akkor nem kell :) ha nincs rá szükséges ne kínozd magad :D
2009. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen szedtem ki először és nem is fájt..egyyébként ne érdekelzen más véleménye...ha formás nne szedd ki ha meg nem eldöntöd te:)
2009. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok,és soha nem volt még kiszedve. És nem is tervezem,hogy változtatni fogok.Nekem jó így (szőkésbarna színe van.)

Ja és még annyi, h anyu se szedi, és őt már nagyon sokan megdicsérték,h milyen jól teszi,hogy nem szedi.

Na ez jó magyaros lett :D

2009. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!