Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb hány éves korig nő egy...

Kb hány éves korig nő egy nő/lány melle? (hány éven át? ) Hány éves korig nő egy lány/nő? Első havivérzés után kb hány centit szoktak nőni? (hány évig nőnek még)

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
még a kérdéshez: Első havivérzés után még hány évig nőhet a mellem? Kb mennyit? Hogy mekkora lesz a mellem az genetika? Mármint számít hogy pl mekkora melle van anyukámnak és a nagymamámnak?
2013. jan. 23. 18:45
 2/5 anonim válasza:
23%
18 év körül szoktak kapni ajándékba mellnagyobbítást a lányok, ha addig nem nőne meg.
2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem csak amiatt nőtt meg a mellem, mert nagyon sokat híztam. Amikor vékony voltam, 20 évesen semmi mellem nem volt. A genetika sem sokat számít, nálunk a családban minden nőnek bazi nagy melle van, anyukámnak is, nekem mégse az. Még így is csak legfeljebb közepesnek mondható.
2013. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 20-21 éves korig. Az első menstruációhoz nem lehet igazítani.
2013. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen 20-21, de majd ha szülsz akkor is rengeteget fog változni.
2013. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!