Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban ajánlott...

Hány éves korban ajánlott "rendbe tenni" a szemöldököt?

Figyelt kérdés
Mármint nem formára szedni hanem csak kiigazítani!

#kor #szemöldök #rendbetevés
2013. jan. 24. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-13, ha nagyon vastag, esetleg össze is nőtt. De ha eleve viszonylag szép a formája ráér később is. :)
2013. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor egyáltalán nem is kell igazíttatni. Ha szeretnéd, akkor 14-15 év szerintem, előtte teljesen fölösleges.
2013. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha erős és sötét, akár 5-6 éves kortól indokolt lehet, amennyiben a gyereknek is igénye van rá. Inkább ez mint hogy komplexusos legyen.


A formára szedés alatt nem tudom mit értessz, gondolom a drasztikusan vékonyat...azt mondjuk 16-tól.

2013. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, amikor elkezdtem szedni, de manapság már 13-14 évesen is szedik a lányok.
2013. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amint elkezd zavarni és úgy érzed, hogy szükséged van rá. Vagyis a te esetedben most :)
2013. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13-14:) de inkább 14.
2013. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen volt először.

14/l

2013. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát en 14 evesen már keztem igazitani, de amugy mindenki meg dicsert hogy milyen szep szemöldököm van, de engem ez nem tartot vissza, fogttam a csipeszt, meg neztem uttoljára a gentikailag megálldott ,,Barbie baba" szemöldkömet is kiszettem.

És az eredmény hátt amiotta kiszettem meg se dicsertek pedig az ellött ááá amugy meg szerintem jo let legalább most már nem ugy nezek ki mint egy "Barbie baba,,

2013. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igaz,hogy 2 éves kérdés..de attól még válaszolok :D

Én pl. 9 éves korom óta szedem a szemöldököm,mert a hajgyökereim nagyon sötétek,szinte feketék,meg nagyon összenől és látszódott.

Mióta szedem sokkal szebb.És mint tudjátok a szemöldök kihat az arc szépségére is :)

A szemöldökszedés kortalan,de előtte ajánlatos google-n megnézni hogy pontosan milyenre,vagy hogyan szedd ki :)

14/L

2015. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!