Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Férfiurak, fiúk ....

Kedves Férfiurak, fiúk . Véleményeteket szeretném kérni arról hogy számotokra milyen stílusú lány jön be? Az akin 5 kg smink van és a teste perfekt? és agyon van plasztkiztatva? :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nem egy stílus... de ha ez érdekel, akkor igen van akinek pont ez jön be... és van akinek ez nem. Ízlés dolga.
2013. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem, mint "férfiúrnak", a normális nők jönnek be, nem az általad leírt próbababák.
2013. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom a műnőket. Az ideális szerintem az, ha egy lány természetes, és max egy nagyon diszkrét sminket hord. Amúgy meg a legfontosabb, hogy ápolt és igényes legyen. 20/F
2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a legjobb ha smink nélkül is gyönyörű a hölgy, de mivel nem mindenki születik annyira szépnek, így én úgy gondolom egy nő fel tudja mérni, hogy kell-e neki smink vagy sem. alkalomra pedig elengedhetetlen. a plasztika is hasonló kérdés. összességében mindkét dolgot túlzásba lehet vinni, ésszel kell csinálni!!! amúgy a smink és a plasztika az nem stílus

25F

2013. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. A kérdés hülyeség és kicsit olyan irigység-szagú.


A műmell nekem nem jön be, de tény h valakinek kell. Ha ő ettől fogja jobban érezni magát, magabiztosabb lesz, akkor nekem ebbe nincs beleszólásom és csinálja nyugodtan. Aki "divatból" teszi annak az agytérfogata nyilván olyna kicsi, hogy már messziről észrevezsem, az ilyen nőket inkább elkerülöm. Hasonlóan vagyok az ocsmány módon szétplasztikázott szájjal. Én mondjuk azt sem értem h bír tükörbe nézni d emindegy.


A smink az más téma. Nem mindenki születik tökéletesnek (sőőt). Namost, ha egy csaj képes igényesen, ízlésesen sminkelni akkor az nálam inkább előny mint hátrány. Lényeg h végeredményben ápolt, csinos benyomást tegyen. Ha neki ehhez smink kell, ok. Néha előnyös, ha egy kicsit kihangsúlyozzák a szemüket v szájukat, esetleg azt h egy kis kreativitás v szépérzék szorult beléjük. Különben sztem még a kifejezetten szép nőknek is jól áll egy kis (!) smink. tehát akkor aki nem annyira szép, az eléggé le lenne maradva hozzájuk képest. De megint csak nem kell túlzásba esni, 5 kg vakolat nem kell, illetve ronda, ízléstelen smink... ez megintcsak a viselőjét minősíti sztem. De inkább legyen valakin sok alapozó, mint a pattanásos arcábval és karikás szemével azt mondogassa, h úgyis a "természetes szépség" a nyerő. Mert ez hülyeség. Lehet h a fiúk nektek ezt modnogatják lányok de ez kamu :)


Test perfekt - hát nem kell h perfekt legyen, de én szeretem a vékonyabb lányokat. De valakinek pont h a kicsit húsosabb, nagymellű lányok jönnek be. A bomba alak nyilván mindnekinek tetszik, de sztem a legtöbb embernek ez nem annyira mérvadó, egy hosszabb kapcsolatnál. Előny, de fontosabb, hogy legyen a lánynak esze, kisugárzása, kedvessége, nőiessége és stílusa (és ismétlem, a stílus nem az amik itt vannak).

2013. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!