Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek jön be Wentwort Miller,...

Kinek jön be Wentwort Miller, Justin Bieber, Sp, Skrapits Erik?

Figyelt kérdés
Irjátok azt is hogy,mért jön be vagy mért nem jön be.

2013. jan. 25. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Wentwort Miller még be-be jön... helyes kis kölyök arca van,na meg a mosolya!Viszont Justin bieber,Sp meg az az Erik(aztse tom kiez),egyáltalán nem! Sem korban,sem külsőleg nem az eseteim!

23/N

2013. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A felsolortak közül egyedül Wentwort Miller tetszik, neki egész jó az arcberendezése, a többiek viszont egyáltalán nem jönnek be. Nekem túl férfiatlanok, de ez az én véleményem. :))
2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy ők hogy kerültek egy kategóriába nálad :O

Wentworth Miller nekem nagyon bejön a Szökés óta, szerintem nagyon szexi :)

De a többiek közül senki nem az esetem, Justin meg SP kb. egy kategória, Erik elég helyes, de ő sem az igazi.

2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés mert kiváncsi vagyok hogy ki jön be nektek.
2013. jan. 25. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
wentwort miller nekem ő a tökéletes pasi ,nagyon helyes az arca és a teste is tökéletes volt régen legalább is :)csak azt nem értem miért ilyen "pasikkal" együtt sorolod fel ?
2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem túl elvont lehetek, mert egyiket sem ismerem. Justin Biebert is csak névről... nem láttam még sose. A többinek még a nevét sem hallottam. Lehet jobb is?
2013. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa egy lista ez... de Wentworth Miller nagyon szexi pasi, jóképű, gyönyörű szeme van és mosolya, a Prison Break-ben imádtam!
2013. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nemis értem,hogy tehetted ezekhez a kisfiúkhoz Wentwort Millert.. :)) Imádom,abszolút ideál számomra az egész pasi. Külső,kisugárzás rendben van nagyon.. :)
2013. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Wentwort M. azért mert nagyon férfias

Justin B. mert kisfiús.

furi ,hogy a két véglet.

a mási kettő,hát elég csúnyák...

2013. febr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Wentworth az nagyon jó pasi. *--* Imádom. :dd

Justin nem rossz, de nem igazán az én esetem. :|

Sp, meg kifejeezetten nem. :|

Skarpits Ereik, régebben imádtam. Képeket keretem róla, valamelyik képen jó néz ki, valamelyiken meg kifejezetten ronda. :ooo nem tuzdom hogy van ez.

2013. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!