Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem tetszik,...

A lányoknak miért nem tetszik, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés pikantériája talán az lesz, hogy én is lány vagyok. :D Valaki kiírt egy kérdést három férfi testére vonatkozóan, és több olyan válasz érkezett, miszerint ez a férfi túl izmos:

[link]


Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de nem tudom megérteni, hogy még régebben az volt a szexi, hogy valaki izmos, most miért az, ha valaki vékony (férfiakra értem). Ugyan az ízlés időről időre változik (úgy látom, a nők terén is), de mi lesz később? A 0-izom srácok fognak kelleni?


17L


2013. jan. 27. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez pont jó.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is! =)
2013. jan. 27. 21:52
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez a pont jó. :) De ennél izmosabb ne legyen, mert a felfújt pasik legalább annyira gusztustalanok, mint a pálcikák.
2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezhetném hogy milyen az a "felfújt" izom?
2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
86%
Remélem az ilyen pasira vágyó lánykák is tesznek érte, hogy csinosak legyenek! :)
2013. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom ki mit írt erre a srácra, de szerintem is pont jó.

A felfújt izom az, amikor mindenféle szteroidokkal együtt minden nap edz a srác, és olyan a felsőteste, mint a lufi. Viszont ha leáll, akkor összeesik.

Szerintem ami nagyon durva volt az Arnold Schwarzenegger, mondjuk az Ikrekben. Szerintem határozottan gusztustalan.

2013. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ez már túl izmos. Persze nem emiatt nem jönnék össze egy pasival, de nem ez az ideálom. A nulla izom srácok meg sosem jöttek be és nem is fognak, és ezért széles a skála a nulla izom, meg e között.
2013. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az egyébként tényleg látszik, ha teleszedi magát szerekkel valaki és úgy gyúr. Szakértő hölgyek:) meg tudják állapítani! :)

Látszik az is, ha valaki mindenféle szer nélkül erősít, de itt nagyon meg kell küzdeni a sikerért. Tényleg más az összkép.

Bár, ha kicsit lazít az ember, egyből meglátszik.

Én mindenféle szer nélkül szoktam gyúrni, de én nem vettem észre, hogy akkor lennék sikeresebb, ha vékony lennék.

Amikor jó formában vagyok izomilag, több sikerem van, divat ide-oda! Persze nem árt, ha jóképűbb is az ember,

legalább egy fokkal az ördögnél.

2013. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez a pasi rendben van, nekem bejönnek az izmos fickók :) Inkább legyen izmos és erős, mint feleakkora, mint én vagy kifulladjon száz méter séta után.
2013. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért mondják, hogy nem tetszik nekik, mert a legtöbbjüknek kisebbségi komplexusa van és úgy gondolják ilyen "jó" pasijuk úgyse lesz, hát inkább lefikázzák és hajtanak a giliszta emósokra mert milyen "cukik". Fojjj.


De azért ha éppen nekik udvarolna egy ilyen férfi pikk pakk szétcsúszna a lábuk.


Meg a GYK-ra nem alapoznék, itt vannak akik a popószextől lettek terhesek, no meg a múltkor bizonygatta valaki, hogy a HIV vírust a toaletten is el lehet kapni...persze, ha ott verik telibe.

2013. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!