Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 0 dioptriás szemüveget szeretn...

0 dioptriás szemüveget szeretnék magamnak venni, hogy mondjam el a szüleimnek (persze csak a saját pénzemből)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ha anyámnak elmondanám, vagy nagyon ostobának nézne, vagy kinevetne. Ha még lány lennék csak csak megérteni, de így...... Már régóta ezt szeretném magamnak megvenni gyűjtöttem rá(nem is keveset, most gyűlt annyi össze). Ráadásul anyám mindig mondja hogy erre meg erre költsem el a pénzem, de én nem arra akarom és kész. Persze felnőtt vagyok azt tehetnék amit akarok de azért anyámat sem szeretném magamra haragítani.

18/F


2013. jan. 28. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hypster alert!!
2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

*Hipster

Egyébként: Anya, műanyaglencsés szemüveget fogok hordani, gyűjtöttem rá neked semmit nem kell fizetni.

18 éves vagy az Isten szerelmére, nőj fel és legyél képes ilyet elmondani anyádnak.

2013. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesanyád kinevetne vagy ostobának nézne emiatt, azt tökéletesen meg lehetne érteni. A többi meg már a te dolgod. Ennyi idősen önállóbbnak kellene már lenned.
2013. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ami másnak kötelező béklyó abből “trendi“ divatot csinálnak... fúj. MinEz olyan mintha anno a “vasgolyó egy lánccal a lábukra“ bünőzöket röhögnék pofán a lábukra csatolt mű (és egyben könnyű) golyókkal. Ami másnak muszáj és egészéletes megbélyegzettséget jelent abból a normálisak divatot csunálnak. fúj.
2013. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi később úgyis muszályból fogod hordani :)

Mivel pucolni kell mindig ezért a szemed előtt torzítja majd a világot a szöszökkel. A szemed meg nem tud annyira tornázni és elromlik.


Én támogatom! Nincs elég szemüveges a világon.

2013. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el szemészhez, jó eséllyel ki fog derülni, hogy valódi szemüvegre van szükséged, nem divatkellékre.
2013. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat hordanád, pénzkidobás. De ha elmennél szemészetre, lehet feleset még fel is írnának.
2013. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy előbb-utóbb a hallókészülék is divat lesz? o.O
2013. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesen divatszemüveget akarsz hordani? Ez nagyon gáz... Szóval megértem anyádat is ha nem akarja hogy ilyen idiótaságra költsd a pénzed. De persze ettől még megteheted, a te pénzeden azt veszel amit akarsz.
2013. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!