Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lenne ez tetoválásnak?...

Milyen lenne ez tetoválásnak? "She burns like the Sun, i can't look away" Csuklóra tervezem, Script betűtípussal, vagy valami hasonlóval, mintha szép kézírás lenne. Feketével

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az elképzelés jó, de ennek a mondatnak nem sok értelme van! "Éget mint a Nap, nem tudom másra nézni"?! Előtte konzultálj az angol tanárnőddel.
2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*tudok
2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Átvitt értelme van,tanulj meg olvasni a sorok között...
2013. jan. 31. 21:16
 4/9 A kérdező kommentje:
olyasmi,hogy nem tudok nem vele foglalkozni,nem tudom nem őt nézni,nem tudok róla nem tudomást venni,ööö...több megfejtést nem tudok hirtelen írni,remélem így már érthetőbb
2013. jan. 31. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

ennek sehogy nincs értelmes mondanivalója...

akkor már inkább legyen annyi csak hogy "she burns like the sun" és kész.

2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

istenem emberek,ne idegeljetek ki :D ÁTVITT JELENTÉSTARTALOM

-.-

2013. jan. 31. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Csuklóra?

Hosszú.


[link]

2013. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áh,végre valaki ismeri :D igen,innen van.és nagyon megtetszett. ez nekem is eszembe jutott,arra gondoltam,hogy az első részét a bal kezemre, a második részét meg a jobbra csináltatnám
2013. jan. 31. 21:40
 9/9 A kérdező kommentje:
és akkor csukló helyett hova?
2013. febr. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!