Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mell még elfogadható...

Ez a mell még elfogadható szerintetek vagy akinek ilyen van ne mutogassa még véletlenül se?

Figyelt kérdés

[link]


Az első kép, műtét előtt.


2013. febr. 1. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy értve? Utcán csak ruhában jársz, máshol meg mit számít? Nekem kisebb van és formára is rosszabb, de semmi bajom vele, másnak sem volt soha.
2013. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szép mell, csak annyira másfelé megy a világ, kezdjük megszokni a műcicit és a természetes már nem tűnik szépnek.
2013. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik az előtte állapotú!
2013. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván az utcán ruhában vagyok, de szívem szerint az ágyban a melltartómat sem venném le. Szóval emiatt nem kéne ennyire gátlásosnak lennem?
2013. febr. 1. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
az utána az ugyanúgy csúnya de még nagy is... sztem csak fogyni és sportolni kéne és akkor visszamegy a mell a helyére, pici és feszes lesz, ami szép:)
2013. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A mell nem megy vissza a helyére, sportolok rendszeresen. Szülés+szoptatás kombó. Ezen csak a szike segítene.
2013. febr. 2. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
lóg nagyon és nem kerek formája van engem is zavarna ha ilyen lenne de az enyém sem jobb nekem meg nagyon kicsi hiába kerek és feszes, én meg akarom műteni csak az még legalább egy év mire gyűjtök annyi pénzt :(
2013. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy és hány cm? a sport csak 10-20% 80%ban az evésen múlik
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
160cm vagyok és 52kg. Tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal.
2013. febr. 6. 21:41
 10/10 tunderoza válasza:
Mekkora butaságokat ìrtok!Egy arra érdemes pasinak egyàltalán nem fog számìtani hogy milyen!De egy egyéjszakàsnál sem számìt hidd el!Még nem hallottam ròla hogy valakinek ezen dőlt volna meg egy kapcsolata.Okos nò nem vàgja maga alatt a fàt:)
2013. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!