Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknál most divatba jött...

A lányoknál most divatba jött 'skrilex'-hair (oldalt borotvált) trend nektek bejön?

Figyelt kérdés
Eddig mindenben természetes voltam, turkálóból öltöztem, viszont most már tudok adni magara keresetemből és nagyon tetszenek ezek az új térhódítások, nem tudom bevállaljam-e! 19/L
2013. febr. 2. 01:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy évfolyamtársam gimiben, neki is oldalt borotvált haja van. Nem tudtam, hogy ez "skrilex-hair". Neki kib.... jól áll. Szeritnem ez függ az arcodtól is, hogy jól áll e neked. Neki jól áll a kicsit nagy szemeihez és a viszonylag hosszúkás arcához.
2013. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát én mag ma egy max 12 éves kiscsajt láttam így...Mire várok :D
2013. febr. 2. 02:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép, plussz gondolj bele, hogy hogy fog kinézni a fejed, ha megunod, és szeretnéd visszanöveszteni..
2013. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én irtózok az ilyen borotvált hajaktól.

Egy szép dús hosszú haj sokkal szebb szerintem.

2013. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem jön be.
2013. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap csináltam azt hogy eltűztem az egész jobb oldali hajamat, jó erősen ,( barna hullámcsattal hogy az ne látszódjon ) És mindenki kérdezte hogy leborotváltad a hajad? (mivel messziről tök úgy nézett ki) :)

Szóval szerintem felesleges leborotválni a félfejet ezért, meg amikor nő utána szerintem nem szép...


Remélem segíttetem!

2013. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, nekem is le volt borotválva a nyáron, de ahogy befejeztem a sulit és munkát akartam találni inkább visszanövesztettem (:

Annyi hátránya volt, hogy tényleg gázul nézett ki, szeptembertől mostanáig nem hordtam összefogva a hajam, most már nincs gond vele, nem ronda.

Szóval gondold meg!

2013. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igazából a divathullám már lecsengőben van. Ha tetszik, csináltasd meg, de ne a divat miatt, mert már nem sokáig lesz az.
2013. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ettől visszataszítóbbat elképzelni sem tudok

undorító

20f

2013. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, de én nem hordanám, én olyan szinten ragaszkodok a hajamhoz, hogy ilyet soha! Pedig vagány meg nagyon tetszik
2013. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!