Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy nagyobbnak...

Mit tehetek hogy nagyobbnak látszódjon a szám?

Figyelt kérdés
nem akarok plasztikai műtétet vagy hasonló beavatkozást viszont nagyon zavar hogy pici vékony szám van.van rá esetleg valami sminkelési módszer hogy nagyobbnak látszon?

2013. febr. 2. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én kiskorom óta "húzgálom" az alsó ajkam ez nálam olyan mint a körömrágás

és nem tudom hogy azért vagy genetika de elég "teltek" lettek férfi létemre :DD

amúgy én férfiként azt mondom hogy nem feltétlenül szép a nagy száj, ha meg orvos csinálta akkor inkább visszataszító

2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Esetleg használhatnál valamilyen ajakdúsító szájfényt. Ténylegesen nem lesz nagyobb az ajkad csak olyan hatást keltenek. Keress rá google-on.

Nekem például ez tetszik nagyon: [link]

Bár nem tudom, hogy lehet e még kapni ilyet. :/

2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szájfénytől én kivagyok, sosem értettem miért használják a nők, olyan mintha nyáladzana
2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rúzzsal kikened az egészet, aztán csak az ajkaid közepére szájfényt raksz. Esetleg még fehér szemcerkával megpróbálhatod kontúrozni, csak azt jól el kell dolgozni, hogy ne legyen feltűnő.
2013. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!