Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy rövid ideig szeretnék...

Ha egy rövid ideig szeretnék műkörmöt amit a manikűrös rak fel akkor már soha nem lehet véglegesen leszedetni, hogy ujra a természetes körmöm legyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 22:34
 1/10 anonim válasza:
leszedi és ott van alatta a természetes körmöd :D
2013. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
nem bizony, örökre ott marad, még nagymama korodban is azzal fogsz járkálni
2013. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! (Attol függetlenül hogy ott van az ironia)

Lenne még egy kérdésem és valószínüleg hülyen fog hangzani de még sosem volt műkörmöm: Ugye egyáltalán nem fáj az mikor leszedik? Gondolom valami tartós anyaggal rakjak fel és nem vagyok tisztában vele hogyan is szedik le.

2013. febr. 2. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Lereszelheted magadnak:)) Nekem épp tegnap tört le..:|
2013. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt.. elkövettem azt a hatalmas hibát hogy elkezdtem leszedni magamnak :D mivel mondták a barátaim h úgyis csak lecsiszolja majd, nyugodtan nekieshetek én is körömreszelővel. elég csúnya lett a végeredmény :D

ha meguntad vagy jön le, akkor menj el a körmöshöz és lereszeli egy speckó reszelővel :)

2013. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha saját magadnak szeded le akkor a reszelővel elvékonyíthatod a körmödet ami nagyon nem tesz jó (ahogyan a műköröm sem lényegtelen) és inkább azt ajánlom h a körmös szedje le :)
2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a műköröm önmagában rosszat tesz a körömnek? Szóval el fog vékonyodni alatta a rendes körmöm?
2013. febr. 3. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, a körmödnek egyedül a béna körmös àrthat, aki szétreszeli a körmöd
2013. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a körmödnek, ha csak nem kóklerhez mész.

Rágtam a körmöm így rakattam fel műkörmöt.

Egy évig volt, aztán miután már nem volt rá pénzem, leszedettem.Ezalatt leszoktam a körömrágásról és gyönyörű szép erős körmeim vannak. :)

2013. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. febr. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!