Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép színű ez...

Szerintetek szép színű ez (ek) a szem (ek)?

Figyelt kérdés
[link] [link]

2013. febr. 4. 20:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdem , mert nekem is hasonló van
2013. febr. 4. 20:23
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Nekem nem, mert túlhypeolt.


De mindenki másnak tetszeni fog sajnos, mi barnák meg eltűnhetünk a wc bűzelzáró kanyarjában.

2013. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretem a barna szemeket, olyan jól néznek ki, valahogy melegséget árasztanak :-) vagy nem tudom
2013. febr. 4. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kék szemű nő vagyok, és egyáltalán nem szeretnék barna szemeket. Annak ellenére, hogy az anyukámnak vannak a legggyönyörűbb barna szemei. És pasik közül is a barna szeműek tetszenek.
2013. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez szürke?

érdekes ez a kép nem tudom mire vélni :D

Nekem barna szemem van és örülök neki,mert elég viccesen néznék ki mondjuk kék szemmmel

2013. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aha szürke
2013. febr. 4. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Az viszont kevésbé dob fel mikor azt mondják, hogy a cigányoknak van ilyen szeme mint nekem meg ilyenek. Csak mert sötétbarna? Heh?
2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyire gáz már. Mi az hogy túlhypeolt? Ez csak egy szem. Szerintem egyiket sem kellene fikázni, akkor sem, ha tényleg nem tetszik, akkor sem, ha esetleg rejtett irigységed van. Minden szem szép.
2013. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a kép az elég gyenge minőségű, de a szem nagyon szép. tetszik mikor a kék/zöld/szürke szem szélén olyan fekete ív húzódik...van ennek valami neve? mitől ilyen? valakinek meg pl. egyszínű
2013. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a képen lévő szemszín. Meg a szem is! :P 14/l
2013. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!