Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szombaton múlt 3 hete, hogy...

Krisztiiii94 kérdése:

Szombaton múlt 3 hete, hogy csináltattam egy tetoválást a jobb lábfejemre. Egy felirat "Believe in your dreams". De még mindig nem hámlott le a bőr teljesen. De nem hámlott még le. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kenegetem, de valahogy nem hámlik. Tudom, hogy már rég le kellett volna hámlania, ezért kicsit aggódok. Mit csináljak?
2013. febr. 5. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Probáld meg azt,hogy nem kenyed be,mert már 3 hete megvan akkor nem feltétlenül szükséges.Nekem úgy kezdett el hámlani.:) Ja és amúgy nem kell,olyan gyorsan lehámlania.Vannak ismerőseim,akiknek még mindig hámlik és már fél éve megvan nekik.Az egyik barátnőmnek meg rögtön másnap levedlett.Úgyhogy ne aggódj!:)
2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!