Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fodrász, kozmetikus, műköröm,...

Fodrász, kozmetikus, műköröm, szoli, tényleg mindenkinek ennyire jól megy?

Figyelt kérdés

Csak csodálkozok hogy mások ennyire jól keresnek hogy kéthetente telik ilyesmire? Vagy csak lusták maguknak hajat festeni/vágni/akármi és inkább fizetnek? Kozmetikushoz rohannak az egy szem pattanásukkal.

És hogy miért idegesít ez engem? Mert engem egyenesen lenéznek amiért nem ezt teszem. Nincs pénzem rá pedig ugyanott dolgozunk. Ha lenne sem erre költeném, 5000 ft egy hajfestésért? Na menjen már a fenébe, magamnak csak 800 ft mindez.

Most akkor nem tudom én vagyok a hülye hogy nem szórom a pénzt ilyen baromságokra, vagy ők a hülyék mert ezt gáznak tartják?


2009. szept. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem vagy gáz !

Ha neked nincs erre pénzed ..ez van ! :)


De mások akik megtehetik azért járnak fodrászhoz-kozmetikushoz mert szakemberre bízzák.

Ha pl: nem csak egy egyszerű barna hajat akar valaki hanem ilyen-olyan színű stb azt csak szakember->fodrász tudja rendesen szóval ...


Kozmetikushoz mert meg szerintem ők tudják normálisan kezelni a paatanást hogy ne legyen begyulladva stb .

2009. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szoli, műköröm:no comment.

Fodrászhoz is csak vágatni járok, azt sem gyakran, kb 4 havonta talán. Mikor festettem is anyum festette, hülye lennék még azért is pénzt adni, mikor itthon ingyen megoldjuk.

kozmetikus... Szokott lenni pár pattanás a homlokomon, én mégse járok. De ha vki úgy érzi szüksége van rá, azt mondom tegye.


A hülye ebben az esetben nem te vagy. ;)

2009. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem keresnek ezek az emberkék olyan jól,mit azt gondolnánk.Lehet hónap végén nem tud csekket fizetni,sőt még kajára is alig van pénze,mert elvitte a műkörmös,kozmetikus.Az én környezetemben van pár ilyen emberke.Megvan a műköröm,pedikűr meg minden,aztán sopánkodik ha 20 án kap ajándékba egy csirkét,mert egy fej hagymája,krumplija sincs hozzá,olyan üres a kamra.
2009. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát én mindent magamnak csinálok. Nem is tetszenek az ilyen ötcentis műkörmök, amik tele vannak ragasztva mindenféle csillivilli kövekkel, meg mintákkal, és nem lehet tőlük rendesen írni, gépelni, dolgozni, se semmit. Én kifestem egyszínűre, és annyi. Pattanásokkal szerencsére sose volt gondom, a hajamat nem festem, inkább nem akarom szétroncsolni festékekkel, és magamnak vágom. Jó sok pénzt meg lehet így takarítani.
2009. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fodrászhoz nem járok, levágja a hajam tesóm ( nem festetetek, csak vágás).

Műkörömre költök egyedül, mivel nem hordok ékszert, akkor meg ez akis "dísz" legyen rajtam. És havi 1x járok mindig, ez 3500 ft. Más enynit egy hét alatt elcigizik. Sztem nem egy nagy összeg.

A másik: vannak, akik nagyon jól keresnek, ha hiszitek, ha nem. Nekem egy ismerősöm nem mutatja, nem látszik rajta, mert nem költ úgy magára, de havi 300.000 üti a markát. Meg is érdemli, évekig keményen tanult , jah és a mostani melóhelyén sem 5 órát dolgozik egy nap.

Vannak akik viszont 70.000 ha megkereseik, de nem költenek semmi másra csak erre. Nem egy oylan csajt ismerek, akik nagoyn csinosak, szépek, de megnézheted, milyen kis egyszerű helyen laknak. Semmi másra nem verik el a fizut csak erre, és sokszor már csekkre is alig van.

2009. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

sztemis ígyvan ahogy a 19.44es mondja.

nagyrészük közel sem keres ilyen jól, de ez álcának tökéletes:D

mindig makulátlanok, a kozmetikus, szoli, fodrász, műkörm9ös, pedikűrös stb miatt, így azt a látszatot kelthetik, h ők jól el vannak eresztve, de közbe lehet h hitelekből élnek, vagy a hónap végén zsíroskenyeret esznek.


én fodrászhoz csak vágatni járok, aztis kb 3-4 havonta (nem festem a hajam)

szoliba télen megyek néha, de kb havonta 3szor.

kozmetikushoz abszolút nemjárok, ha van pattanások kikezelem magamnak, radírral, gőzzel, hidratálóval. (kb 2 nap)


lány vagyok, kocsim van, amit szeretek, és a minden havi kozmetikust, a folytonos szolin megspórolt pénzt inkább az autómra költöm (ezaz én hülyeségem, tudom) de én ígyis ápolt vagyok, nincsenek pattanásaim, szép a hajam, és jólérzem magam :D

2009. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megy nekik se olyan jól,csak azt a látszatot akarják kelteni.Ők a pénzüket elszórják szépségápolásra és ruhákra,azt meg nem látod mit eszik otthon,vagy milyen a lakása.Szerintem meg ez a fajta viselkedés az gáz.Én még a 18 évem alatt(igaz nem nagy kor),de még soha nem voltam kozmetikusnál.Szoliba meg nem is mennék,mert káros,ha meg mindenáron barna akarok lenni akkor kifekszem a napra.Igaz télen nem megoldható,de akkor úgyis mindegy,hisz pulcsi,meg nadrág van az embereken jobb esetben.Olyat is hallottam,hogy valaki nyáron is jár.Műkörmöt soha nem rakatnék fel,inkább megnövesztem a sajátomat és befestem.Nem adok ilyen felesleges dolgokra több ezer forintot.Fodrászhoz azért járok,kb fél évente,vagy ritkábban.Ugyanis növesztem a hajamat,és nem akarom levágatni.
2009. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!