Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit rejt a táskátok, lányok?

Mit rejt a táskátok, lányok?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és kíváncsi vagyok kinek van még akkora kupé a táskájában, mint nekem :)
2009. szept. 5. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pénztárca, füzet, toll, tampon, parfüm, esernyő, könyv, mini tükör, zsepi, fél liter víz, néha kaja, egy kis smink, plusz párom is imád hozzám pakolászni. :)


20/L

2009. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
pénztárca, mobil, tükör, sminkcuccok, zsepi, esernyő (nem mindig).
2009. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pénztárca, notesz, toll, papírzsepi, sminkcuccok, izzadásgátló, parfüm, hasmenés elleni gyógyszer, algopyrin, hajgumi, tampon, betét, intim törlőkendő, névjegykártya, pendrive, rágó, kulcsok, forgalmi, belépőkártyák a munkahelyemre, 3 az 1-en kávépor, nyáron fényvédő krém, télen jégoldó.

Meg persze szemét, és aprópénz az alján. :)

2009. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
pénztárca,neszeszer(a szokásos cuccokkal)ernyő,egy üveg víz,papírzsepi,szatyrok,mobil,bérletek.
2009. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, most megnéztem. Hát őskáosz, amit találtam!

Szóval: pénztárca, egy csomag pzs, vész esetére egy betét, tollak tömkelege, szatyor, kulcscsomó, rágó, csekkek, kocsikulcs, napszemüveg, fájdalomcsillapító, zsebtükör, fél liter víz, reggelente 2 kifli + fél liter kakaó, öngyújtók, és némi útközben keletkező szemét (ha nem találok kukát az utcán).

És mindez egy 28x18x7 cm-es táskában. :D

2009. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Telefon,pénz,toll,papír,parfüm,kulcs,spray egy-két smink de nagyon minimális, tehát egy szemceruza meg szempillaspirál,szájfény,labello.

Néha kaja, nyáron víz, tankönyv is szokott nálam lenni, füzet.Váltó felső(ez inkább nyáron),pulcsi, bugyi, tampon,betét, egyéb kacat. Papírok, levelek,iratok.

Persze ami kell az legalul van...

2009. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhh kimaradt a pzs, meg a rengetek gyógyszer. Na meg persze rágó, meg ősrégi cukorkák. Néhány ékszer is van benne. Fülhallgató. Előző...
2009. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

telefon, kulcs, pénztárca (benne iratok, pénz), gyógyszer, zsepi, fél liter víz, esernyő, iPod, sminkcuccok, tampon, toll, egy kis jegyzetfüzet, Labello

és a barátom cuccai, mert hozzám pakol :)

2009. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Személyes íratok,cigi,öngyújtó,pzs,szemöldökcsipesz,körömreszelő,pénztárca, esernyő,tampon,fájdalomcsillapító,szájspré,izzadásgátló,parfüm,kézkrém,labelló.Kb.ennyi. :D 26/N
2009. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na akkor én is megnézem:

-pénztárca

-mobiltelefon (2)

-3 csomag papírzsepi

-2 csomag rágógumi

-golyóstoll

-rúzs

-nedves törlőkendő

-intim betét

-fésű

-szemöldökceruza

-szájfény

-szemfesték

-szempillaspirál

-2 labello

-szemceruza

-átlátszó ragasztó

és egy halom szemét :P

2009. szept. 5. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!