Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova szeretnél tetkót? Milyen...

Hova szeretnél tetkót? Milyen mintát?

Figyelt kérdés

Én szeretnék a vállamra ( [link]

Csuklómra csillagot ( [link]


14/L


2009. szept. 5. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
a medencémhez két pillangót
2009. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

nyakamra /fülem mögé/ egy heartagramot, ujjaimra szeretném a kártya színeinek a mintáit (tudod, szív, treff, ezek:D)

[link] és ide szeretnék egy számot. nem beszólni:D:D:D

meg valami a vállamra is szeretnék, így átlósan le a hátam felé, de még várok velük, mert fiatal vagyok és félek, hogy megbánnám. (akármennyire is tetszenek.

2009. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sehova:D
2009. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

a derekamra egy nagyot.


a csuklómra egy picikét kb 5 forintos nagyságút.

2009. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

én a vállamra egy ankhot szeretnék

pl.: [link]


és egyenlőre meghatározatlan helyre (talán a csípőmre) egy skorpiót:

[link]


Skorpió a horoszkópom (és büszke is vagyok erre,állítólag ez a legtitokzatosabb jegy:D) és az ankh pedig három ok miatt tetszik,1:az élet jelképe az egyiptomiaknál,2:jelzi a mitológiaszeretetemet,3:a vámpírokat is szimbolizálja:)

15/L

2009. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is ilyen csuklóra akartam csillagot. De az úgy elterjedt, minden 2. embernek (akinek tetoválása van) olyat csináltatott. Én meg rengeteget akarok, egyediket (én rajzoltam), úgyhogy ne haragudj, de nem tennék be képet, mert így jártam, amikor 1 barátnőmnek megmutattam az egyiket, és pofátlanul lemásolta (N)

14/L

2009. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

én is a csuklómra egy csillagot, belölre. meg a valamelyik újjamra egy rövid feliratot,mint pl Lindának.

[link]

2009. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!