Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Virsli ujjak ellen nem lehet...

Virsli ujjak ellen nem lehet semmit tenni?

Figyelt kérdés

Már mondhatni, hogy kiskorom óta ilyen a kezem, nagy, és vastag virsli ujjaim vannak. Ez nagyon zavar, és már többen be is szóltak emiatt, de mit tehetnék ellene? Egyáltalán nem vagyok kövér, úgyhogy ez sem lehet az oka, de akkor miért ilyen?

17/L



#kéz #vékony #virsli ujj
2013. febr. 9. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonlóan virsli. Én megnövesztem a körmöm általában és úgy kicsit hosszabbnak néznek ki az ujjaim.
2013. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is a körmömet növesztettem meg :) jameg érdekes hogy amikor elkezdtem kézilabdázni, akkor is megvékonyodtak az ujjaim :D
2013. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A körmömmel én is kísérletezek néha, hogy mikor megnövesztem hátha megnyújtja esetleg kicsit az ujjaimat, de nem mindig válik be. A kézi labdával az a baj, hogy nem tudnék sehova járni kézire, de szívesen kipróbálnám hátha nálam is beválna :)
2013. febr. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!