Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a fűzők jelentése?

Annhilation kérdése:

Mi a fűzők jelentése?

Figyelt kérdés

A bakancsoknál mi a más-más színű fűzők jelentése?

Nem értem pontosan..mivel szinte mindenhol különbözik..

Jó lenne ha valaki aki tényleg tudja leírná..egyébként konkrétabban Komárom-Esztergom megyében../ha lehet/

DE olyat is hallottam ha van bakancsod van az a bizonyos"beavatás"ami annyit jelent meg kell verned valakit hogy rocker lehess..ha valaki esetleg tud erről valamit az is leírhatná.

Előre kösz a válaszokat.



2013. febr. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Most annyira ledöbbentem, hogy "beavatás" a rockereknél???:D hogy direkt rákerestem erre.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

tessék, ezek a jelentések lehet hogy igazak, de ez a beavatós megverős téma :D remélem nem vetted komolyan, szerintem ilyen nem létezik, vagy valami kis takony találta ki, hogy az ő "köre" így működjön.

2013. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem nemvettem komolyan:'D csak néztem egyet hogy..ilyet b+.de gondoltam megkérdezem mások véleményét mert fura..

amúgy azzal a linkel kb. semmit nem mondtál:D de köszöntem.

2013. febr. 9. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdésnél találtam neked (szóval nem én vagyok, aki így vágja a témát):


Akkor egy kis kiművelés fűzőszínekből:

Fekete: nincs jelentése, bárki bátran hordhatja.

Fehér: egyértelműen a rasszizmus jele (nem skinhead, nem náci, RASSZISTA!).


Sárga: zsidógyűlölő.


Kék: rendőrgyűlölő.


Piros: punk, nem kommunista (ha kommunista, akkor bal oldali fűző piros, a másik fekete. Anarchistáknál fordítva, vagy piros-kék fűző (ennél a kombinációnál mindegy, hogy melyik szín melyik oldalon van). Fehérrel kombinálva skinheadek szokták hordani, de ez ma ritka.


Zöld: környezetvédő (ez szerintem kifejezetten vicces :D), esetleg füves/drogos.


Neon: egyértelműen drogos...


Narancssárga: egyes források szerint skinhead-ellenesek viselik.


Lila: homoszexuális (ha csak a bal fűző lila, a jobb pedig akármilyen más színű, akkor biszex, ha a jobban van csak lila, akkor transzszexuális).


Barna: a lazább rock kedvelőínél elterjedt(Edda, Lord, Omega, stb)


Rózsaszín: fekete bakancsban lehet glammetálos, de divatból is szokták hordani. Szerintem nem való bakancsba :D

2013. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!