Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért féltek egy...

Lányok! Ti miért féltek egy kis izmot felszedni? Miért csak "fogyóztok"?

Figyelt kérdés

A lány ismerőseim háromféle módon próbálja rendben tartani az alakjukat:

1)Akik mindenféle Kiskegyedből kiszedett csodadiétákat alkalmaznak.Leadnak pár kilót,de egy-két múlva már vissza is szedték az összeset,kezdhetik elölről.Mivel csakis az étkezéssel próbálnak fogyni,ezért legtöbbször nagyon kicsi az állóképességük,egyáltalán nem sportosak.


2)Akik diétáznak,és edzenek,de kizárólag kardió edzést végeznek,mert "nem akarnak kigyúrt állatok lenni". Emiatt aztán teljesen elfogynak,vékony lesz a karjuk,lábuk és kiáll a kulccsontjuk.


3)Az a legkisebb csoport,aki tényleg megfelelő edzést végez.Ide tartoznak akik úsznak,edzőterembe járnak,aerobicoznak stb.

Közölük kerülnek ki a legjobb alakúak,ők sportosak,nekik a legnagyobb az önbizalmuk.


A férfiak legnagyobb részének az ilyen alak tetszik,és látni,hogy rajta van izom:

[link]


Ez se rossz,persze,de már kevesebb embert vonz,egészségtelenül vékony,semmi izom nincs rajta:

[link]


Ne értsetek félre,én nagyon nagyra értékelem,ha egy nő tesz magáért,a kinézetéért,de miért csinálnak sokan alapvetően rossz dolgokat?Miért rontják el magukat? Honnan ered például az a tévhit,hogyha az ember lemegy egyszer edzőterembe,akkor másnap már "kigyúrt állatként" ébred?

És persze tnácsot se fogadnak el legtöbbször,mert ők a Cosmóban olvasták,hogy a csokidiéta tökéletes alakot formál,és az persze szentírás..

Bocsánat a tengernyi általánosításért.


2013. febr. 9. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket csinálom: intervallum, és erősítő edzések.

ŐŐŐŐŐ a példaképem. Hasonló testet szeretnék, akarok! Nyárra szerintem hasonlítani is fogok. ;) Már most látom a fejlődésemet.


[link]

2013. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a harmadik csoport táborát erősítem:D igaz h még csak 4 hónapja csinálom(tömegnövelő étrend+súlyzós edzés) de már így is elég szép eredményt értem el.mondjuk én mindig is vékony voltam(163centihez 48 kiló votl a max amit el tudtam érni) szóval számomra a vékony alkat sosem sem vonzó,főleg azért mert én is oylan voltam és alig tudtam a tükörbe nézni.most már 57 kiló vagyok,az egész testem izmosabb feszesebb,persze egy kis plussz is jött fel,ugye ez tömegelésnél elkerülhetetlen,de ennek is kifejezetten örülök:) végre nőiesebb formáim vannak.és nem szándékozom abba hagyni az edzést,mert még van bőven hova fejlődnöm:)

19/L

2013. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-sem *sosem volt
2013. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én futni szoktam, nem az a célom, hogy lefogyjak (kib@szott vékony vagyok), meg nem is az, hogy izmosodjak. Csak csinálom, mert jó, a többit meg leszarom.
2013. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jót nevetek mindig az ilyen szövegeken... belinkelsz egy csajt, hogy a pasik nagy részének ez tetszik... basszus, hányat kérdeztél végig a több millióból? Én még nem láttam olyat akinek tetszene a férfias karú, vastag vádlis nő... mert a képen olyan van. A férfiak meg tudtommal a nőket szeretik, rajtuk meg inkább a kis formás husi a szexi, nem az izom.
2013. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!