Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos az emberekn...

Miért olyan fontos az embereknek a divathoz való alkalmazkodás?

Figyelt kérdés
Az akaszt ki nagyon, amikor ilyen kérdéseket látok az oldalon: Milyen hajszín most a divat? Még divat az agyonszoláriumozott bőr? -.- Szerintem ez nem divat, hanem adottság kérdése. Most ha a kérdező mondjuk sötét bőrű, fekete hajú, barna szemű, és írjuk neki, hogy a platinaszőke a divat, akkor befesti olyanra, amikor még leírás alapján sem illene hozzá? ... Meg az öltözködés terén sem értem a divatozást, miért nem mindenki a saját stílusa szerint öltözködik? Utálom, hogy pl. amikor ez a tróger öltözködés a divat, szakadt, bő cuccok, akkor nem találok egy csinos szoknyát vagy blúzt a boltokban, mert mindent eláraszt a "divat"...
2013. febr. 10. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van, lehet belőle pénzt csinálni, eladni, mert az emberek többsége az után megy.
2013. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
a szolit, hajfestést én sem értem. De ne mondjátok azt nekem, hogy nem az aktuális divat után mentek... Lehetsz úgy is egyedi, ha belecsempészel valamit magadból a divatruhába... off: engem a modelles kérdések akasztanak ki.
2013. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek félreértik a divatot, azt hiszik elvárás hogy úgy kell öltözni, mondjuk ha répanaci a divat akkor azt hiszik a trapézt már fel sem vehetik. Pedig ez hülyeség, a divat csak útmutatás, meg változatosságot próbál hozni a boltokba mindig, nem azért van hogy akkor most mindenki csak úgy öltözhet ahogy a divat megszabja. Nem is értem miért hiszik ezt az emberek.
2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért? Fontos?
2013. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális kereteken belül fontos. Nekem ez azt jelenti, hogy olyan divatos ruhákat veszek meg, amik nem csak vállfán tetszenek, hanem el tudom őket magamon képzelni úgy, hogy ne legyen kényelmetlen, idegen érzés a viselésük, illik a stílusomba, ruhatáramba, sok dologgal tudnám párosítani. Viszont az zavar, ha valaki mindent megvesz, ami divatos, csak azért mert divat, közben nem tetszik neki, kényelmetlen, zavaró, alakjához előnytelen a szabása vagy a színe nem megy a bőrtónusához, hajához. Feltétlenül ide sorolom a wedge sneakerst és a terepmintás nadrágot.
2013. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!