Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van ez a raszta dolog?

Hogy van ez a raszta dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett mostanába a raszta haj és egyáltalán nem tudom, hogy van ez. Ha megcsináltatom akkor az életem végéig raszta marad vagy egy idő után szétjön? Vagy megszabadulni a raszta tincsektől csak nyírással lehet? Pro és kontra vélemények jöhetnek akár tapasztalat vagyhasonlók. Előre is köszönöm. :)

2013. febr. 10. 20:38
 1/10 anonim válasza:
71%

Ezt valószínűleg sokan le fogják pontozni, de szerintem né csináltass raszta hajat csak azért mert tetszik.

Ez csak az én egyéni véleményem, de szerintem a raszta hajnak ki kell fejeznie valamit, nem csak egyszerűen tetszik és akkor csináltatsz olyat, hanem az egész Rastafari mentalitást/ vallást kell kifejeznie,

Én magam nem vagyok jártas a témában, nekem nincs se raszta hajam, se nem vagyok rastafari, de még csak Reggae-t sem hallgatok (azért időnként igen)

Az egyik legjobb barátomból indulok ki ezzel a véleménnyel.

2013. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem. azért köszönöm
2013. febr. 10. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Csak nyírással tudsz megszabadulni tőle. De ez nem azt jelenti, hogy teljesen kopasz leszel utána, attól függően, hogy mennyire van lenőve, olyan 10-15 centit simán ki lehet fésülni, miután a többit levágták.
2013. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én raszta vagyok már elég rég óta. Nem kell levágni a hajad ha megunod, ki lehet bontani, de az sok hajveszteséggel és fájdalommal jár, a csináltatás szintén fáj picit.

Amúgy meg az egyes válaszolónak teljesen igaza van. Ne divatból legyél raszta, járj utána mi hogy miért van és ha még akkor is szeretnél ilyen hajat akkor csináltass csak.

Nézd meg ezt, ebből sokat tanulhatsz róluk :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ucwxiz4HWWQ

2013. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. febr. 11. 15:36
 6/10 A kérdező kommentje:
és kb. mennyire ugrik össze a hajam? vagyis mennyivel lesz rövidebb a mostaninál?
2013. febr. 11. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez függ attól is milyen a hajad mert ha pl vékonyszálú és egyenes akkor akár a felére is össze mehet de 2 hét múlva amikor megcsináltatom több infóval is szolgálhatok. :)
2013. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha írnál ha meglesz. :)
2013. febr. 17. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
ha türelmes vagy ,akkor nagyon szépre lehet alakítani, ha megunod ki lehet fésülni csak nagyon óvatosan kell, utánna lehet,h töredezett lesz a hajad meg iylenek, de azt egy jó sampon helyre hozza. nem muszáj lenyírni.
2013. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt megvan minden a raszta hajjal kapcsolatban :)

[link]

2014. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!