Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az alak még csinosnak...

Ez az alak még csinosnak mondható?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a képen,de én is ilyen alkatu vagyok.Rossz szemmel néztek ilyen duci csajra?Mi a véleményetek róla?Nagyon önbizalom hiányos vagyok emiatt. imagestore1.cotcot.hu/39_14_72919_c2b3e835a36d08fb26789e088ede8c47_9658cf_701.jpg
2013. febr. 11. 16:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
72%
Ha mindenképp fogyni akarsz, jó étrend, sport a módja nyilván. De nem értem komolyan, hogy valami hülye kitalálja hogy 40 kiló a szexi, a többi majom meg kajálja. Mindegy, én véleményem. Egyébként majd ha a gyerekeim anyját fogom keresni, nem egy vérszegény rinyapics@ személyében fogom megtalálni. Nyugi, szerintem nem én vagyok a földön egyedül ezzel:D
2013. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Almdudler válasza:

Az a lényeg, h érezd jól magadat a bőrödben! :) Ha van kisugárzásod, magabiztosságod, életvidám vagy és szívből mosolyogsz, akkor az mindent tarol! :)

Ha szeretnél kicsit formába lendülni testileg, akkor a táplálkozás-mozgás kombinációjára egyformán hangsúlyt kell fektetni! Az alkatunk 70%-ban a táplálkozásunk mennyiségén/minőségén múlik, és csak 30%-ban a testedzésen. Napi minimum 5-6x-i kisebb étkezés és legalább 3L tiszta víz!! Sok zöldség, gyümölcs, szuper ételek (pl. Chia mag), tk.-ű pékáruk/tészták stb...

A bőséges folyadék fogyasztás (tiszta víz, gyógyteák) elengedhetetlen a fogyáshoz, hiszen ez segít kiüríteni a salakanyagokat, mérgeket a szervezetből!


Sok sikert! :)

2013. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!