Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagy nem annyira?...

Nagyon gáz vagy nem annyira? Szerintetek zavar majd a késöbbiekben?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok..

Apukám 164 cm,

Anyukám 157 cm

Én 157/158 vagyok. Szerintetek nőhetek még. Mindíg én voltam a legkisebb, óvoda, általános, középsuli. Mondjuk barátnőim is körülbelül ilyen magasak, 155-163 között. Van még rá esély, hogy növök 1-2 centit.. mondjuk 160 cm-ig. Ha akkora lennék tökéletesen megelégednék magammal, de mindenki ezzel idegesít,hogy milyen pici vagyok (legfőképpen lányok), férfitól még nem hallottam ilyet, persze poénból már mondta az egyik munkatársam, de mondta, hogy őt nem zavarja csak poénkodott, ne vegyem fel. Szerintetek nagyon gáz, hogy ilyen kicsi vagyok ? Nőhetek még? Vagy ne is számítsak rá ?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2013. febr. 11. 18:45
 1/3 agi91babe ***** válasza:
100%

A pasik azért nem cukkolnak vele,mert nem zavarja egyáltalán őket, sőt, sokan szeretik a kifejezetten kisebb nőket, és szerintem nagyjából átlagosnak mondható a magasságod,de törpe semmiképp sem vagy. :)

A csajok meg szerintem csak irigyek,néha engem is elfog a sárga irígység a magam 172 centijével hogy bárcsak kisebb lehetnék, szerintem az szexi. :)

Ne törődj a bunkókkal amúgy. :))

2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 évesen már tuti nem fogsz nőni, na meg mivel a szüleid sem magasak, mitől lennél magas....? vagyis Anyukád nem vészes, a 160 cm körüli az átlag nöi magasság, (bár a mai 11-12 évesek mintha kicsit már magasabbak szserintem,) de Apukád kifejezetten alacsony férfi létére. a 157 vagy 160 között alig van különbség hidd el nem ezen fog mulni a boldogságod. A pasik többsége tényleg jobban szeretik az alacsonyabb lányokat még ha ök magasak is. Én pl mindig a magas pasikat szerettem pedig én is csak 160 cm vagyok. Minden volt barátom mondta hogy nem szereti a magas lányokat.
2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá, hogy még nősz egy kicsit is az őszintét megvallva. De ezt ne fogd fel csak negatívumként, gondolj bele, magassarkúval tudod kompenzálni ezt a problémát, és a férfiak kifejezetten oda vannak érte, ha egy nő alacsonyabb náluk, mert ez így megszokott, főleg magassarkúban. Nekem például a barátom mellett tilos magassarkút felvenni, mert akkor már egy picit magasabb vagyok nála. És aki ezért kicsúfol azzal ne foglalkozz, senki sem tökéletes.
2013. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!