Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt szeretnem magamra tetovalt...

Ezt szeretnem magamra tetovaltatni: Indulnom kell hogy merre meg nem tudom, de egy mar biztos hogy teljesen mas uton. Az oldalamra szeretnem es valamivel meg picit ki akarnam "disziteni". Lany vagyok. Valami otlet esetleg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy vándorbotot képzelek mellé. Tudod, batyuval a végén, mint a népmesékben.
2013. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
díszítsd ékezetekkel.
2013. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsonek-koszi, nem rossz otlet.kedves masodik koszi hogy vetted a faratsagot hogy ezt elmond nekem:)
2013. febr. 11. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen ötletem hogy amint felvarratod kezd is gyűjteni a pénzt az eltávolításra mert ezt nagyon meg fogod bánni, gagyi szöveg, hülyén hangzik...
2013. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem emellé az idézet mellé már nem kell semmi, mert túl "szájbarágós" lesz.

így jó, egyszerűen. nem kell mellé semmilyen kis ábra, hogy mit akarsz ezzel, hiszen le van írva az idézetbe.

2013. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!