Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék modell?

Hogyan lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyan kezdjek hozzá. 14 éves lány vagyok, 187 cm, középfokú Angol nyelvtudással.. Mi kellene ahhoz, hogy egy kisebb/nagyobb modellcég leszerződtessen? Mik a feltételek, elvárások...?

A válaszokat előre is köszönöm:)


2013. febr. 11. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
elsősorban megfogó kinézet, karakteres arc
2013. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Karakteres érdekes arc, tehát nem tök hétköznapi...

sportos vékony test, amin látszik hogy foglalkozva van vele.

na meg pénz.

2013. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lolita666 válasza:
Szerintem a karakteres arc nem akkora kötelező elvárás, pl gondoljunk Palvin Barbarára, akinek eléggé átlagos arca van.. Egyébként 187 cm mellett biztosan megfelelő méreteid vannak, úgyhogy jelentkezz néhány modellügynökségnél. (nézz utána a neten, hogy melyek azok amelyek tényleg foglalkoztatják a modelleket, és melyek azok amelyek csak szimplán beetetik őket). Megbízható ügynökség: pl. Visage Management. Sok szerencsét ^^
2013. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként 187 cm mellett biztosan megfelelő méreteid vannak,"


Kivéve, ha emellé 90 kiló, lófoga, pattanásos bőre és fél lába van. Hogy mondhatsz ilyen butaságot, hogy biztosan jók a méretei?


Kell először is egy jó portfólió és szülői beleegyezés. Ezek nélkül szóba sem állnak veled sehol.

2013. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Palvin Barbinak mióta van átlagos arca?

[link] :)

a kérdezőnek: az arc a legfontosabb. persze a magasságod is hatalmas előny ne érts félre. ha emellé vékony is vagy, akkor már nagyon esélyes vagy:)) angol nyelvtudás is pozitív lehet, szurkolok neked :))

2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!:)
2013. febr. 13. 19:26
 7/7 Lolita666 válasza:

Kedves 02-12 12:29, gondolom egy 90 kilós leányzó tisztában van azzal, hogy nem valami vékony, ergó modellnek sem fog jelentkezni.. De igazad van egyébként, viszont egy pattanásos, lófogú, 90 kilós, fél lábú lány minek írna ide kérdést, hogy hogyan lehetne modell? Nem általánosságban értettem hanem ezesetben. De mindegy..

Palvinnak pedig szerintem igenis átlagos arca van. Ha elmegy melletted smink nélkül az utcán, gondolom nem igazán fordul meg benned az hogy azta, milyen különleges.. Inkább csak annyi, hogy szép, és ennyi.

2013. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!