Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen alak még belefér,...

Az ilyen alak még belefér, vagy már gáz?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyen a hasam (nem vagyok terhes, még mielőtt valaki elkezdené), nagyon gáz, a laposabb szebb, vagy még elmegy?

(Csak a hasát nézzétek, ne az egész alakját. Az alakom totál más, csak a pocim ekkora.)



[link]


[link]


2013. febr. 12. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
beleférne nekem...
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletes. Amit a másik kérdésnél belinkeltél, hogy olyat szeretnél, hát az szörnyű.
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon gáz, meg nem nagyon nagy, csak olyan fura alakja van. Ha neked így jó akkor semmi gond, ha nem tetszik akkor meg izmosíts vagy valami, akkor biztos szebb lesz.
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hová férne bele?

Olyan tipikus nő vagy... megkérdezed, belefér-e ez az alak, aztán kijelented, ne az alakot nézzük. Egyébként nem gáz ez a pocak. Nekem lapos és izmos, nekem az jobban is tetszik, mint a kicsit zsíros, de egyáltalán nem gáz, ez egy tök átlagos has.

2013. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Homokóra alakom van egyébként (90-63-90), 170 cm és 55 kg vagyok.


Sajnos olyan képet, ami teljesen megegyezik az alakommal, nem találtam, magamról meg nem akartam feltenni.

2013. febr. 12. 17:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg elég bénán fogalmaztam meg a kérdést. xD
2013. febr. 12. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jo szerintem.. Ha pedig magadrol akarsz kepet feltenni, a fejed ne legyen rajra sztem semmikeppen
2013. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!