Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok.165cm,47kg...

13 éves lány vagyok.165cm,47kg. Ez tényleg kevés lenne?

Figyelt kérdés
Mert sokan mondják hogy híznom kéne de még így is soknak érzem.. mondjuk főleg azért mert a csípőm körül rakódik le a zsírr. Most is már 81 cm. A combom is vastag:S De akkor mért lenne kevés a 47? Ilyen a csontozatom? Szerintetek?
2009. szept. 7. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kapisgálod, nem a kiló a lényeg hanem amit a türköben látsz. Ha a tükörben azt látod hogy van rajtad felesleg akkor nem kell hízni még. Viszont sport megoldaná a gondodat.
2009. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii szépen:)
2009. szept. 7. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég fura ebben a korban ilyet kérdezni ugyanis bőven növésben vagy és ami ma a súlyod és magasságos az 1 év múlva már drasztikusan megváltozhat. Ha teszem azt 20 évesen kérdezed ezt akkor lehetne adni rá választ, de így nem. Ha nagyon zavar a dolog akkor alakformáló diétát érdemes csinálnod, persze egészséges keretek között. A súlyod nem kórosan alacsony, de ügyelned kell rá hogy a diéta során ne veszíts belőle, inkább maradj szinten, helyezd át a zsírt, erre vannak kitűnő diéták és edzéstervek.
2009. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.13éves lány vagyok és én is 47kg vagyok..Amúgy nekem is mindenki azt mondja,hogy hiznom kéne. :)
2009. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 16 évesen vagyok ilyen :)

folyton hízni próbálok, de a max 52 volt. aztán persze lebetegedtem és minden lement. szóval hízni sem olyan könnyű sajnos. pedig rengeteget eszek..

2009. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!