Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Garantáltan hatásos fogfehérít...

Garantáltan hatásos fogfehérítő készítmény otthon?

Figyelt kérdés
Légyszives segitsetek milyen terméket vegyek amit otthon használhatnék. Helytálló válaszokat várok!

2013. febr. 15. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbóna, nem hittem benne de a legjobb barátnőm mindig használta, 2 hét alatt hófehér fogai lettek, én is kipróbáltam és tényleg nagyon hatásos!!!!!
2013. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tényleg jó a szódabikarbóna,de én sütőport használok,kb egyforma a hatásuk:D
2013. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy kell amugy hasznalni, azt is leirnatok? :)
2013. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vizes fogkefére teszel szódabikarbónát.

de úgy is lehet hogy fogkrémmel kevered, de ha magában használod sokkal hatásosabb!

2013. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sütőpor ugyan ez,csak figyelj rá hogy ne nagyon kend az ínyedre,van akinek nem bírja
2013. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hülyültök ezzel a szódabikarbónával?
2013. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hülyülünk. hatásos, bár nem a legjobb az íze:D
2013. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aurveda szerint: reggel éhgyomorra öblögess olivaolajjal, min.20 percig. Azt mondják, mindenféle méreganyagot összegyűjt a szervezetből, és a fogakat is nagyon kifehéríti. Még nem próbáltam, de tervezem. :)
2013. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!