Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon fontos a...

Szerintetek nagyon fontos a modellkedésnél, az angol nyelv? :/

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok 168 cm nagyon vékony, a súlyom meg kb. 43kg. lehet belőlem modell?(az a legnagyobb bajom, hogy nem nagyon megy az angol:// csak egy kicsit..)
2013. febr. 16. 16:11
 1/10 anonim válasza:
Az, hogy modell lehetsz egyáltalán, nem TE fogod eldönteni. És igen, diákmunkára is szükséges a dekoratív hölgyeknek az angol nyelv középfokú ismerete. Egyébként hogyan adna interjút a világnézetéről, ahogy a többi nemzetközi szépség?
2013. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( köszönöm
2013. febr. 16. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még minimum 5cmt kell nőnöd. És igen, az angol nyelv nagyon fontos, anélkül elég esélytelen ez a szakma.
2013. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. febr. 16. 17:30
 5/10 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Belőled se lesz modell, kislány.
2013. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma már kb. mindenhez fontos az angol nyelv... de a modellkedéshez kifejezetten...
2013. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha megyek az utcán, és megállítana valaki hogy hé..te jó lennél modellnek, én meg mondom, hogy nem tudok angolul, akkor elhajítanak, vagy akkor mi?:D
2013. febr. 21. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Aztán belerúgnak az árokba és még le is hugyoznak!
2013. febr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú ez aztán már vicc;)
2013. febr. 26. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon fontos az angol, illetve hogy azon a nyelven tud kommunikálni, amit az adott országban beszélnek. mert a fotósok, a sminkesek, és a "megrendelők", akik azok, akik fizetnek a reklámkampányokért, szeretik, ha nem tök kuka egy modell. eleve egy modell legyen igényes. az alakjára, a hajára, az étkezésére, és igen, beszéljen legalább angolul. nem kell tökéletesen, de birjon megszólalni. főleg, mert azt is érteni kell ám, hogy épp mit kellene csinálni egy munka során. de mire egy 14 éves lány eljut oda, hogy külföldre utazhat dolgozni, meg is lehet tanulni angolul, legalább fél év, mire egy 14 éves kiscsaj felfogja azt a sok mindent, amit egy modellnek tudnia kell. ha meg nem tudsz megtanulni, felejtsd el. ha kövér vagy modellnek, felejtsd el. ha alacsony vagy, felejtsd el. ha béna vagy, felejtsd el. szerintem ez így korrekt.
2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!