Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen parfümöt szerette...

Fiúk! Milyen parfümöt szerettek egy lányon? Gyümölcshöz hasonló illatút vagy inkább vattacukros? Lányok, ti melyiket használjátok szívesebben?

Figyelt kérdés
Légy szíves kort, nemet is írjátok, köszi.:)

2013. febr. 16. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van még ezeken kívül egy csomó. Én lány vagyok, de az én pasim a virágosat szereti, és én is.
2013. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én egyiket se,rosszul vagyok ez édes illatoktól.

19/l

2013. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van ezeket kívül egy csomó, de engem ez a kettő érdekelt:D
2013. febr. 16. 18:32
 4/12 anonim válasza:

inkább gyümölcsös :D

(lány voltam)

2013. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintén lány vagyok (bocsi), de a vattacukrostól hányni tudnék..mindenképp csak gyümölcs!
2013. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Én vattacukrosat használok, nem lehet megfulladni tőle pont lehet érezni egy édeskés illatot, eddig minden pasi imádta :)
2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem most narancs vanilia keveréke van.Nagyon fini az illata.De fiuk mindig a puderesebb illatokat dicserik rajtam.ilyen pl.:Naomi Campbell.
2013. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lány vagyok és ezek közül egyiket sem. Jobban szeretem a kifinomult, fűszeresebb illatokat. A fiúk véleménye meg nem érdekel, hogy tetszik-e nekik a parfümöm, lényeg, hgy nekem tetsszen :P
2013. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyümölcsből is attól függ milyen de mondjuk a legtöbb gyümölcsnek finom illata van csak a mandarint utálom nagyjából meg esetleg olyan egzotikus gyümölcsökét amiket nem igazán ismerek. De amúgy én mindkettőt szeretem 18/l fűszerillatok közül amúgy a vanilia és a fahéj nagy kedvenc
2013. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sport
2013. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!