Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok hasonló motiváló...

Tudtok hasonló motiváló szövegeket? Csuklómra szeretném.

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy most életem legnagyobb gödrében vagyok (depresszió,falcolás stb.) és szeretnék egy tetoválást,ami elfedi a vágások nyomait,és még jelent is valamit.

Ezeken gondolkodtam:

Stay strong.

Be free, Be strong.

ilyeneken gondolkozok,csak nem akarom elhamarkodni,van ötletetek?


2013. febr. 18. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Akkor már magyarul...


De azt javaslom, várd meg, amíg kijössz a gödörből, és tiszta fejjel döntsd el. Ez egy életre szól, ezért személyesnek kell lennie, nem közhelyesnek.

És kérdezz rá, leeht-e egyáltalán hegre tetoválni, mert azért az nem olyan egyszerű művelet.

2013. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az angol nyelvű csuklótetkó a legelcsépeltebb dolog manapság, gázabb, mint a ribirendszám meg a nonfi felkaron.

Velem is pont ez volt a helyzet, mint veled, de ahelyett, hogy semmitmondó hülyeségeket varratnék magamra, amit tuti megbánnék, inkább vettem egy szép órát, meg karkötőket.

2013. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj,nee:S csak angol stay strongokat,meg belive in yourself/your dreameket ne.kérlek.egy ribancrendszámmal a derekadon is egyedibb lennél,de tényleg.


ha annyira nem akarsz magyarul,akkor legyen pl. latin/francia/olasz/spanyol tetoválásod,vagy bármi más,csak ne angol.


Nem az az erős aki nem esik el, hanem aki mindig fel tud állni

Szomorú éjszakák után örömteli a reggel - szomorú éjszaka= a mély gödör,az örömteli reggel pedig a gyógyulásod.

de még van egy csomó:

Szállj, mint a madarak az égen, szabadon, mert így nem kell félned.

Az ezer mérföldes utazás is egyetlen lépéssel kezdődik

Tárd ki a szárnyad, repülj el rab madár

Ragadd meg a napot, vagy halj meg báva az időt amit elvesztettél

A sebeim emlékeztetnek rá, hogy a múlt valós

Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél

Ragadd meg a napot!(Carte diem,ez elég híres)

Mihelyt megveted a halált, legyőztél minden félelmet

2013. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Tényleg inkább karkötőket vegyél, a vagdosást pedig nagyon gyorsan hagyd abba. Tetoválást pedig inkább valami egyedibb helyre és kevésbé tucatszöveggel, illetve akkor, amikor nem depressziós korszakban vagy, hanem vidám és élvezed az életet.
2013. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az Carpe Diem.

de tényleg,a francia is nagyon jól hangzik,azt is szeretem. abból tudtok hasonló mondatokat?

amúgy punnany massif ugyanolyan tucatszöveg;) és nem is szeretem. inkább rock.

ráadásul azok túl hosszúak,nekem csak pár szavas kéne

2013. febr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!