Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani francia...

Tudnátok mondani francia divatmárkákat?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is:)

2013. febr. 19. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lacoste
2013. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Chanel
2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dior
2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alain Mikli, Aubade, Bernard Florentin, Bikkembergs, Cartier, Cébé, Chanel, Chevignon, Chloé, Christian Dior, Christian Louboutin, Daniel Hechter, David Jones, Delsey, DIM, Etam, Fontenay, Givenchy, Hermés, Jean Chatel, Jean Paul Gaultier, Kenzo, Kookai, L'amy, L'homme Invisible, Lacoste, Lafuma, Lancôme, Lanvin, Le Coq Sportif, Lise Charmel, Longchamp, Louis Vuitton, Lunettes Grasset, Masatomo, Millet, Nafnaf, Nina Ricci, Okaidi, Oxbow, Paco Rabanne, Palladium, Pierre Cardin, Pimkie, Promod, Rochet,
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Rossignol, Salomon, Sinequanone, Sisley, Texier, Thierry Mugler, Wolf, Yves Rocher, Yves Saint Laurent,
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melinda Gloss
2013. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2013. febr. 20. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
4es 5ös vagyok és nincs mit, eltartott egy ideig mire kiválogattam őket, de engem is érdekelt egy ideje, szóval őöszi, segytettél rávenni magam, hogy nézzem meg :))
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!