Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek fel rám a...

Miért nem figyelnek fel rám a pasik?

Figyelt kérdés

Nem értem,miért nem vesznek észre a fiúk. Tény, hogy nem vagyok nádszál,és a molettek táborába tartozom.(eljárok sportolni,és figyelek az étkezésre). Az arcom is tök átlagos,nem csúnya,de nem is az a kiemelkedően szép,modell arc,vagy hogy fogalmazzak.Még sem vesznek észre.Van pár ismerősön (lány) akikért oda,meg vissza vannak a fiúk,ők is átlagosak,akárcsak én. Nem éppen vagyok csendes ,mert szeretek beszélgetni másokkal,és elég nyitott is vagyok.A baráti köröm is változatos,azzal sincsen probléma.Mégis látom,hogy rajtam kívül szinte minden lányra megjegyzik, hogy milyen jó csaj,milyen szép.

Nincs sok önbizalmam,igazából éppen csak annyi,amennyi egészséges,vagy annál kevesebb.

Adok a kinézetemre,mindig ápolt vagyok,úgy gondolom.

Az önbizalom lehet a gond? Vagy valamit nem jól gondolok? Esetleg kisugárzás?

Előre is köszönöm az építő jellegű kommenteket!

17/L



2013. febr. 20. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
mert unalmas vagy
2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudja a fene, ha ismernélek, megmondanám. Kérdezd a barátaid.
2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha vannak fiú haverjaid kérdezd meg a véleményüket. egyébként egy lány minél magabiztosabb annál jobban felfigyelnek rájuk a pasik
2013. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hawkbill ***** válasza:
csapj ide egy képet legalább, így hogy a herémbe találjuk ki, hogy azért néznek át rajtad, mert ronda vagy mint a pestis, vagy esetleg szarul öltözködsz...
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nem azért de, de ha a kérdező normális kérdést ír és még ír hozzá vagy 10 sort, akkor miért nem válaszoltok "építő jelleggel" vagy ne is válaszolnátok.

Szerintem keresd a fiúk társaságát, ha akarod hogy 'bukjanak rád' akkor menj oda a fiúkhoz és kezdj el velük beszélgetni, merüljetek el minél jobban egy témában... és ha olyan téma, amit a fiú szeret pl. foci akkor beszélgessetek arról.

2013. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NagyonGonosz ***** válasza:

"Tény, hogy nem vagyok nádszál,és a molettek táborába tartozom."

Zsíros vagy és kövér vagy (hagyjuk a molettet, Monroe volt molett, de ő ki is nézett valahogy) és ez általában nem éppen vonzó. Nem gáz van akinek ez is bejön majd találsz párt csak ne görcsölj ezen.

Amúgy ha nem nézel ki kiemelkedően jól akkor arra várhatsz, hogy majd csak úgy leszólítanak. Neked is tenned kell ezért és kimutatni egy férfi ember számára is érthető formába, hogy "tetszel nekem te szerencsétlen".

2013. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 QueenRavenna ***** válasza:
Hát nem tudom, de a túlzottan magabiztos képem és járásom miatt tartanak tőlem a férfiak általában. Többen mondták, hogy olyan megközelíthetetlennek tűnök. Azért ez se jó, de legalább nincsenek komplexusaim.
2013. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert nincs önbizalmad, és ezt sugallod a környezeted felé. Ezen tudsz változtatni.

Vagy:

Nincs kisugárzásod

Vannak emberek, akik nem feltétlenül húde szépek, de olyan a kisugárzásuk, hogy wow! Az is felfigyel rájuk, aki nem akar.

Ez viszont született dolog, vagy van, vagy nincs.

2013. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!