Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítósok! Honnan tudom,...

Fültágítósok! Honnan tudom, hogyha ki van fordulva? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
5 mm-nél járok, de nagyon hirtelen csináltam. Tegnap még 3,5 mm-es volt, ma meg tudtam oldani hogy 5 mm legyen. Amikor beleraktam, akkor nem fájt, öblögettem kamillával, utána kivettem, mert nem mozdult meg (nem tudtam megforgatni), és újra beraktam, viszont akkor már nagyon fájt. Akkor már másodjára akadálymentesen gyorsan bement fájdalommal. Lehet hogy kifordult? Eddig nem fájt, csak be volt gyulladva..

2013. febr. 23. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

ne csináld olyan gyorsan, rossz ilyet hallani:(

egyébként nem tudok tanácsot adni:(

2013. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondjuk már most sokkal jobb, csak nagyon bevan gyulladva. mostmár betartom, hogy 1 hét/1mm. és köszi!
2013. febr. 23. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
azért kivetted mert nemtudtad megforgatni? :D azért nemkell kivenni másnapra már tudtad volna...nemtudom hogy néz ki hogyha kivan fordulva a fül de azért mert fáj 100% hogy nem fordult még ki...:D
2013. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már mindegy, mert már növeltem 1 mm-el, de mostmár legalább tudom.
2013. febr. 28. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon gyorsan csinálod :) vigyázz vele neméri meg ilyen gyorsan tágítani :) énsem vártam meg soha hogy begyogyuljon minden 5-6 nap után tágítottam 2mm et és 12mm nél szépen egyulladt :) nem vettem ki a tágítót inkább kenegettem és 1 hét alatt lement a gyulladás de ez is csak szerencse hidd el neméri meg gyorsan tágítani :)
2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem a legelején volt nagyon begyulladva, most egyáltalán nincs.
2013. márc. 1. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:

1hét/1mm? Ez nagyon sok,jobb ha tudod, minnél jobban sietsz, annál jobban vékonyodik a cimpád, és a későbbiekben ez nem vezet jóra, a kifordulás pedig egyébként így néz ki:

[link]

[link]

[link]


ha kifordul a füled, érdemes visszalépni néhány mm-t, pihentetni, és akkor általában szépen meggyógyul, és kezdheted újra a tágítást.

2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá, hogy a fültágítás nem fáj. Ha igen, lassíts! Nekem 3 tágítóm van, a legnagyobb 30mm, de fájdalmat még nem éreztem a tágítás során:)
2013. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már 3 hete egy 10 mm-es fültágító van benne.. nem bírok vele várni sajnos :(
2013. márc. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!