Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véletlenül nullásgéppel...

Véletlenül nullásgéppel belenyírtam a hajamba, és most egy folton nincs hajam, mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
olyan hajvágóm van, amin állítani lehet a hosszúságot, és ki akartam javítani egy folton, és nem raktam rá a fejet, és így sikerült egy folton kivágni... nem tudom mit kéne vele csinálni.. köszi a válaszokat!

2013. febr. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
levágni az egészet
2013. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én lány vagyok, és nem én, hanem bátyám nyírta le így a haját, és mondtam neki hogy az egészet le, de azt már nem, és ő nagyon makacs, hogy úgy mondjam, már már elég túlzásokba tud esni, de mind1. Mondtam neki hogy irány a fodrász, hátha tud valamit kezdeni vele, aztán nem tudom most elmegy-e. Azért gondoltam kérdezem, hátha valaki tud valami jót javasolni.
2013. febr. 23. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Vilmos te vagy az?
2013. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem... nem tudom Vilmos hogy jött ide, de mind1, ugorjuk át ezt a semmitmondó választ, valakinek van valami ötlete esetleg?
2013. febr. 24. 08:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha oldalt van folt, akkor simán meg lehet azt hogy felül meghagyjátok, oldalt meg lenyírjátok. Vagy az egész kopasz..

Ha azt akarjátok hogy gyorsan megnőjön, használjatok ricinus olajat. Patikában vény nélkül megkapjátok. Nézzetek utána, nekem bejött! :)

2013. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lenyírom oldalt helyett mondta hogy ezt a ricinus olajas dolgot kipróbálja, hoztam is neki 1 kis üveggel nővéremtől, de így sem megy holnap suliba, hogy ne csesztessék az osztálytársai vele, megvárja, hogy egy kicsit is visszanőjön.. hát ő tudja, köszi a válaszokat:)
2013. febr. 24. 21:54
 7/12 Hajni49 ***** válasza:
Nemismered.........................Barátok közt........................Kertész Vilmos (Vili bácsi)???
2013. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, de a sorozatot nem nézem, valószínűleg azért nem esett le mit akart az egyik válaszoló Vilmossal.
2013. márc. 11. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Vili bácsi kalapot tett a fejére :D de sztem kicsit hülye ötlet, mert leeshet, mellesleg suliban a tanárok levetetik általában
2013. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kalap egy kicsit fura lenne:D De nem furább, mint hogy egész nap kapucniban van, mert ő ezt találta ki, órán meg megdumálta a tanárokkal hogy lehessen rajta.. Tesire meg nem jár be. Hát nem tudom mikor nő majd neki vissza:D
2013. márc. 12. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!