Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jó állapotú, új bizsugyűrű...

Egy jó állapotú, új bizsugyűrűt hogyan lehet megkülönböztetni mondjuk egy Swarowskitól?

Figyelt kérdés
Egy kis köves gyűrűről van szó, olyan, mint egy eljegyzési gyűrű. Mivel még újszerű, nem kopott, szépen csillog. Mindenki azt hiszi, eljegyzett a barátom, csak azért mondom, hogy bizsu, mert még fiatalok vagyunk, nem rég óta vagyunk együtt, és félek a beszólásoktól :D Nem is tudom, miért gondolják, ez általában fordítva szokott lenni(a bizsuról próbálják elhitetni, hogy "márkás"). Mindegy, nem is az a lényeg, hanem az, hogy ránézésre meg lehet őket különböztetni? Ha igen, hogy, mi alapján? Köszi!
2013. febr. 25. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem nem is lehet..nekem pl Swarowskis szemüvegem van, mégsem látszik rajta...:DD
2013. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a márkája,anyag miatt hiszik,hanem mert nem szokás gyűrűt adni nem eljegyzési céllal....
2013. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég ha azt mondod, te vetted magadnak vagy ajándékba kaptad- de nem a párodtól.
2013. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A swarowski is bizsu, csak jó a marketingje és ezért el tudják adni drágakőárban az üvegdarabokat :D
2013. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nem a barátom adta, én vettem magamnak :D
2013. febr. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!