Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy srác mennyi hátránnyal...

Egy srác mennyi hátránnyal indul ha üvegszeme az egyik? (lányoknál)

Figyelt kérdés

mit gondolnak a lányok első látásra?

alapvetően elég helyes srácról van szó.



2013. febr. 26. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem lenne vele bajom. :) mindenkinek vannak kis "hibái", amikkel együtt kell elfogadni a másikat.
2013. febr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegszemet is meg tudják oldani,hogy kevésbé legyen feltűnő.Ne sajnáld a hátrányt,hiszen nagyobb az esélyed arra,hogy tényleg olyan lányt fogsz kapni aki a szépséghibáddal együtt szeretni fog! Ő a benned lévő adottságokat,értékeket fogja szeretni ami sokkal tartósabb mint a látszat!Engem biztosan nem zavarna!
2013. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen volt egy srác, akiért oda voltam. Nem üvegszeme volt, de nem lát az egyik szemére, ami teljesen máshogy áll, mint az egészséges, és a színe is más. Nem foglalkozott velem. :(
2013. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan bejönne. :D
2013. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ht én Columbo-n sem vettem észre h üvegszeme van amíg nem mondták h az van neki...azóta még jobban meg tudják oldani:)
2013. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm akinek az van, és magamtól rá sem jöttem volna. Ha nagyon megfigyelem akkor sem feltűnő. Szóval ez ne zavarjon. Meg nem kell mindenkinek tudnia hogy mi van. Ha összejössz egy lánnyal, akkor majd elmondod neki h pl baleseted volt, megsérült, és az nem az igazi szemed.

(Szerintem ne mondd az üvegszem szót. Először furán hangozhat.)

2013. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi hátrányt nem jelent (főleg mivel nem is nagyon látszik) :) Nekem speciel az is nagyon bejön, ha más színű a két szem :D
2013. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az az egyik szemem... a bal.
2013. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!