Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kínai boltokban kapható...

A kínai boltokban kapható parfümök ugyanazok, mint amiket a drogériákban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy férfi parfümöt néztem ki, barátomnak szeretném ajándékba adni, a Müllerben 22.000 Ft. De a minap bementem egy kínai boltba (ahol minden van, édesség, parfüm, stb) és láttam a polcon ugyanazt a parfümöt. Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy mennyibe kerül: 16.000 Ft. Egy aluljáróban lévő parfümösnél is kérdeztem, ott 15.000 Ft. Az ugye elég nagy árkülönbség. De vajon ugyanaz van benne? Nem lehet, hogy vizezik vagy hasonló trükk van a dologban?

2013. febr. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj. Elég drága így is. De kínaiban semmi esetre sem vásárolnék, nem játszanék a bőrömmel... Inkább fizetek 6k-val többet (vagy keresek egy olcsóbb parfümöt, amit megbízható drogériában lehet venni)
2013. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ezek is igazik, csak le van szedve róla az árrés. Nézz utána ennek, hosszú leírni. Én mindig így veszem a parfümöket, 23 ezres Guerlain-t vettem már 6800-ért. Eredeti, a kódot kell nézni.
2013. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért... A barátnőm vett aluljáróban "eredeti parfümöt, amiről csak le van szedve az árrés", kb. kettő percig tart az illata, valamint a lakótársának történetesen ugyanolyan van, csak eredetiben, és teljesen más az illata. Úgyhogy én inkább rááldoznám azt a 6000 forintot még pluszban...
2013. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd rácseszett. Az enyémek tuti eredetiek, mert csekkoltam a kódokat is:P
2013. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!