Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az aki most kezdte el a...

Ki az aki most kezdte el a fültágítást? Mennyinél jársz? Mennyi a cél? Most mi van benne? Úgy mész suliba is?

Figyelt kérdés
Én most kb 6 mm-nél járok, és 20 a cél. megvettem a csigát, és kicsúszik, ha belerakom. most tollbetétekkel, meg mindenféle ilyen dolgok vannak a fülembe, úgy megyek vele suliba. alig várom hogy meglegyen a 20. aki tágítja, az írjon! vagy adhatna tanácsot bármit!

2013. febr. 27. 19:00
1 2 3
 1/21 FedorS válasza:
Nekem 22-es. Nyáron kezdtem el tágítani. Jó tanács, tollbetétet ne rakj bele... :)
2013. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 FedorS válasza:
Csúnyán begyulladhat..
2013. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 FedorS válasza:
Ja, és kend a füled jó sok testápolóval, mert megpuhítja a cimpádat és sokkal tovább tudod tágítani. Nincs olyan hogy 20 a cél! Ha elkezded nem bírod abbahagyni.. 8-asat akartam.. most 22-es de megvan már a 24-es tágítóm.
2013. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

már a tollbetétnél túl vagyok, amikor 3 mm-et csináltam. igen, eléggé begyulladt.. ma megpróbálom 7 mm-re. hmmm, ez végülis lehet hogy igaz.. neked tömött vagy lyukas?

és köszönöm a testápolós tanácsot, ezt már a vízzel is észrevettem, amikor fürödtem, hogy kiesett belőle a dolog, ami benne volt.

2013. márc. 1. 15:52
 5/21 FedorS válasza:
Van tömött és lyukas tágítóm is te a lyukasat jobban szeretem:)
2013. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 FedorS válasza:
És nincs mit:) Nagyon jó ez a testápolós dolog:) Ha még van kérdésed a fültágítással kapcsolatban tudok segíteni;)
2013. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
rendben, majd kereslek privátban vagy itt :) egyébként az nem baj, ha úgymond "elevenen" kezdem mindig tágítani? a legelején nem vártam meg, hogy meggyógyuljon, hanem már a hirtelen szúrtba kezdtem el növelni..
2013. márc. 2. 10:34
 8/21 FedorS válasza:
Ha bírja a bőröd akkor nem baj:) Nekem nagyon bírja és kb. naponta nagyobb dolgot raktam bele. Szóval ha nem fáj meg nem gyullad be akkor nem baj ha gyorsan tágítod:)
2013. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem gyullad be, fájni fáj, de berakok valami zenét, és üvöltöm a dalszöveget így elterelődik a figyelmem :) lol

nem találok itthon semmit ami 8 mm lenne, tudnál valami ajánlani? lehet jobban járnék, ha vennék egy tüskét, mert a csigára várhatok..

2013. márc. 2. 19:00
 10/21 A kérdező kommentje:
egyébként bepanthen plus-t használok gyulladásra, továbbá még jó fertőtlenítésre és sebre is. elég belőle egy nagyon kicsi, de hatásos :]
2013. márc. 2. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!