Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy csomó fiatalna...

Miért van, hogy csomó fiatalnak gömb formában nőnek a mellei?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy olyan mell nincs,de ha egy 14-15 éves lány kirak egy képet,amin lehet látni,hogy nincs alatta melltartó,akkor is olyan szép körbe nő neki a melle,és nem úgy ahogy a mellek többsége.
2013. febr. 28. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Valahogy így,csak kisebbe:

[link]

2013. febr. 28. 13:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el erre a melltartó is rásegít,mert van rajtuk és azért tűnik mindenkinek így, de egyébként is van akinek így nő :)
2013. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor én azok közé tartozom akiknek nem így nő:D.

De a képen biztosan lehetett látni,hogy nem volt alatta melltartó.

Nem volt nagy melle,szóval inkább ilyen téren formás/gömb alakú volt,de mindenképp 'ráolvadt' a testére.. Na ezt nem tudtam megfogalmazni,szóval,hogy a képen lehet melltartó és ugye nagyok is a mellei,de akit említettem nem volt nagy melle:).

2013. febr. 28. 14:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát értelek,nagyjából :D de tényleg van akinek úgy nő ahogy meséled,nekem is és én 15 vagyok:) de lehet hogy még fog változni alakra,meg kortársaimnak is,de remélem nekem alakra nem fog változni:)
2013. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokféle mell alak van, kerek, hegyes, lapos, stb...

De a legtöbb fiatal push up melltartót hord, mint a linkelt képen a csaj is.

2013. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
push up...
2013. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert csak az ilyen cicikkel rendelkező hölgyemények mutogatják!
2013. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Emyke031 ***** válasza:
Nekem volt olyan ismerősöm, aki az összes képét mellnél elég rendesen Photoshoppolta (A->C) /ettől tipikus gömb-melleket kapott/, majd mikor furcsán néztünk rá, kibökte, hogy: mit vagyunk úgy oda, minden vele egykorú ismerőse ezt csinálja! ...
2013. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem magától, amikor hideg van és összemegy akkor melltartó nélkül is gömb cicim van :D DE akkor se így mutat, mert inkább előreugróak mint elterülőek, szóval oldalról látszik nagynak, nem szemből annyira, de barátom szerint mintha körzővel rajzolták volna:D és már 20 éves vagyok. Mindenesetre örülök neki, én eddig úgy tudtam hogy ez nem egy átlagos jelenség.. legalább egy valami legyen szép rajtam:"D Mellesleg.. vannak ezek a nagyon kitömött melltartók, pl H&M, húgomnak is ötven számmal nagyobb melleket csinál, nagyon durván kerek formájúakat. De melltartó nélkül.... hát nem olyanok.
2013. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen mikor fürdök és hideg van, vagy fázok nekem olyan szépen elterül,és pont olyan szép lesz, így nekem sem nagy,amúgy sem,de azért van mellem,és úgy olyan szép:D. Amúgy meg olyan csúnya :D. Olyan rossz az alakja,normálisnak mondható, orvosilag semmi probléma,csak nekem nem tetszik:D,csak ha hideg van,akkor nagyon szép:),meg ha hanyatt fekszem az ágyon,akkor is szép:).:D


Második volt azt hiszem aki írta,hogy neki is ilyen: Tiszta szerencsés vagy:):D

Nekem olyan átlagos formája lesz:D:)

2013. febr. 28. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!