Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen kozmetikumokat...

Férfiak! Milyen kozmetikumokat használtok? Valami olyanra gondolok, ami nem olyan elterjedt mint a tusfürdő. Vagy lányok, a párotok használ valami ilyesmit?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 28. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen borotválkozás utáni arckrém, sampon, fogkrém, dezodor.

Aztán: parfüm, szájra, ha száraz esténként Nivea krém, esetenként testápoló,ha szükséges, de nem minden nap.

Én nő vagyok, és a 37 éves férjemről írtam. Ő használ éjszakai ránctalanítót és néha ken a szemránckrémemből is. Egyébként nem piperkőc...

2013. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:

Én is csak a pasimról tudok nyilatkozni. Az alap dolgokon kívül, mint a sampon, tusfürdő, fogkrém :) használ még az arcára krémet borotválkozás előtt, after shave-et, kézkrémet, korrektort, labellot, a hajára waxot, dezodort, parfümöt, a mellkas- és egyéb szőrzetét pedig milliméteres pontossággal adott hosszra nyírja... :D


Mondom is neki, hogy lassan több cucca lesz, mint nekem! :)

2013. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arckrémet kb naponta, bőrradírt hetente. Kézkrémet ha kell. Meg ami alap, after shave, dezodor, néha parfüm. Semmi mást nem. A korrektoron nagy ritkán elgondolkozom (főleg mikor a barátnőm akarja "rámtukmálni"), de aztán mégse, idegenkedek tőle. Mondjuk jobb is, mert eléggé elítélik az emberek. Ennek ellenére azt veszem észre, h ma már férfiaknál is elvárás a tökéletes bababőr. És ebből a szempontból sztem a férfiak nehezebb helyzetben vannak mint a nők, mert nekünk "gyárilag" kéne baba-arcot produkálnunk.


22/F

2013. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Valletta ***** válasza:
Utolsó: nem kell reklámozni, hogy korrektort használsz. Ha mondjuk pattanásaid vannak, senki nem vetheti rád a követ, ha 22 éves fejjel már nem szeretnéd őket tovább elviselni. Egyébként meg a barátnőd segít majd kiválasztani és úgy feltenni a korrektort, hogy senki meg ne mondja, hogy használsz... ;)
2013. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!