Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epilátor milyen hosszú...

Az epilátor milyen hosszú szőrszálat tép ki? Tényleg kipattog tőle a bőr?

Figyelt kérdés
Már borostánál is használ vagy meg kell várni, mint a gyantánál, hogy kinőjjön?

2013. febr. 28. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
én borostánál is használom,nem szokott kipattogni tőle a bőröm,de érzékenyebb bőrűeknél lehet ilyen,meg ha esetleg hosszú a szőr akkor fájhat
2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hosszabb szőrszálakat könnyebben és 'szebben' tépi ki. Ez azt jelenti, hogyha akkor epilálom a lábam mikor már jól ki van nőve a szőr, akkor valahogy sokkal simább lesz, mint amikor a kisebb szőrszálakat epilálom. Nyáron sajnos nem lehet kivárni, amíg kinő rendesen: )


Az én lábam ki szokott pattogni, nagyon pöttyös lesz, pedig már vagy 5-6 éve nem látott borotvát csak epilátort, vagy nagy ritkán gyantát. De amúgy szerintem ez epilátor függő is. Az enyém 20 csipeszes, és be akarok ruházni egy 40 csipeszesbe, mert elég hosszú művelet így az epilálás.

2013. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!