Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez ezüst róka vagy fehér róka...

Ez ezüst róka vagy fehér róka szőrme bunda sál?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudom megállapítani.

mennyit adnak egy ilyenért? vatera, apród ezekre tenném fel.


képek

[link]

[link]


2013. márc. 2. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
anyámnak az ezüstrókája ilyen, de az min. 20 éves...
2013. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja és fogalmam sincs, ki ad ezért pénzt, hiába értékes, már szerintem nem divat, talán csak a 60 évesek hordják.
2013. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

fúj ez undorító.

Szegénynek azért kellett meghalnia,hogy valaki a nyakába hordja és még a lába is ott van.:(

Elég nagy gerinc kell hozzá hogy valaki ilyet hordjon.

2013. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezüstróka.Anyámnak is ilyen van.
2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Jaj, a bőrdzsekik és bőrcipők meg bőrlabdák világában még mindig van olyan, aki a bundára finnyáskodik!
2013. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem hamar lecsapnak rá, bár télen jobban vitték volna. egyébként a new york-i divathét képeit elnézegetve azt tapasztaltam, hogy az állatszőrméből készül ruhadarabok megint felkapottak lettek. sajnálatos de így van
2013. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

értem, nem tudom milyen értéke van egy ilyennek, és igazából nem érdekel ki mire használja, vagy hova teszi, nekem nincs rá szükségem :)

a 100 éves szekrényünk mélyén találtam, valószínű már megvan 40 éves, de hibátlan, szép.

Valaki biztos megvenné, de még árat se tudok, mennyi egy ilyen?!

Google-ban valaki 4000-et valaki meg 16000-et elkéri ugyan azért.

2013. márc. 2. 14:51
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Remélem, aki itt szörnyűlködik, az nem hord bőrdzsekit és bőrcipőt se, és 100%-os vegetariánus.

Nekem van szőrmesálam (igaz, az csak róka-utánzatra kikészített birkaszőrme), de ez nekem elég sok, hogy úgy mondjam, azok a lábak nagyon visszataszítóak.

De biztos van, akinek kellene. Nézd meg esetleg, mennyiért vannak fent hasonló holmik, és ahhoz viszonyítva adj meg árat.

2013. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

én se értem a szörnyülködést egyébként. Mondjuk én nem elvből, hanem csupán nem tetszésből nem hordom.

Én mindenkit elfogadok olyan ízléssel, gusztussal ahogy van. Hogyha neki a nyúzott állat szőrméje tetszik, és neki az kényelmes, és szép akkor hordja. SOKKAL undorítóbb és brutálisabb dolgok folynak a világban, ezen abszolút semmi durva, gerinctelen vagy gusztustalan nincs.

2013. márc. 2. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is elég gáz az igazi szőrme. Eszek húst, mert arra szükség van. Bőrdzsekim meg bőrcipőm nincs, mert 1 nem is kéne, 2 nincs 30000 forintom egy csizmára. Ezért műbőrt hordok, de úgy látom a sok okos még nem hallott arról, hogy olyan is létezik:D. Lehet, hogy kiábrándítok pár embert, de a 10000 forintos dzseki meg a csizma nem igazi bőr.
2013. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!