Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszúkás archoz milyen...

Bratilla kérdése:

Hosszúkás archoz milyen frizurák illenek, hosszú hajból?

Figyelt kérdés

A göndört nem nagyon szeretem, pedig a hosszú archoz tudom, hogy sokan javasolják. Ezen kívül még milyenek jók? Amik olyan lezser, nőies frizurák?

Képek is jöhetnek :)


2013. márc. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a legjobban hozzá illőek:

[link]

[link]

[link]

[link]

nekem olyan mint az utolsó csak feketében :)nekem is hosszúkás az arcom azért választottam ezt mert sokáig oldalt frufrum volt és ettől karakteresebb az arcom ha gondolod küldhetek róla képet.

2013. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem jelenleg olyasmi, mint a 3. képen, csak valamivel hosszabb. :) Gondoltam olyasmire, amilyen az utolsó, de félek, hogy nem állna jól :D Bár az tuti, hogy karakteresebb :)
2013. márc. 3. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
én is sokat gondolkoztam rajta,hogy legyen-e olyan mint az utolsón de jól áll szerintem meg mások szerint is jobb így :) szerintem bátran próbáld ki ,mivel a frufrud gyorsan megnő vagy ha nem tetszik hátra csatolod, nyugodtan kipróbálhatod.
2013. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!