Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek a magyar...

Szerintetek szépek a magyar lányok?

Figyelt kérdés
Mostanában tényleg sok szép, főképpen 20 év körüli lányt láttam a lakhelyemen. Mindenkinek szépen meg van csinálva a haja, a sminkje és ennek tetejébe még nőiesen is öltözködnek! Az arcuk is nagyon szép, és most nem a platina szőke, agyon plasztikázott lányokra gondoltam...
2013. márc. 4. 17:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
62%
Csak hülye ribancok. Tisztelet a kivételnek...
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
a legszebbek
2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
72%
Szépek bizony, de az elsőnek igaza van, komoly kapcsolatra egyikkel se lehet számítani, mert a 90%-a ribanc, akármilyen szép is!
2013. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy mind szép, de nagyobb a szépek aránya a legtöbb országnál, és ezek az országok imádják a magyar lányokat.
2013. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szubjektív
2013. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Héé! 20 éves magyar lány vagyok és több, mint 2 éve kapcsolatban élek. Ès nem, még csak rá sem néztem más fiúra.. úgyhogy ha csak 10 % van, akkor létezik is az a 10 %, akiben meg lehet bízni! És amúgy szerintem több szebb magyar lány lenne, ha nem lennének olyan ostobák, hogy agyon kenik magukat vakolattal...mert egy-kettö kifejezetten nevetségesen nèz ki ..
2013. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
szépek, de nagy ri@bancok
2013. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

szépek :)


L22


és ne általánositsatok, hogy ribancok a magyar lányok. nekem is kapcsolatom van több mint 2 éve.

2013. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
17:36-kor irtam. Fejezzetek mar be az altalanositast!!! Mar ketten is irtunk valamit, azt hiszem, ami ez ellen szol. Ilyen alapon akkor a fiukat is lehetne itt altalanositani, vagy talan nem? Vannak ilyen lanyok igen, sajnos boven. De van sok rendes lany is! Csak sajnos a fiuk tobbsege elobb megy oda egy k*rvahoz, mint egy normalis lanyhoz. Sokan nem is hajlandoak eselyt adni, hogy megismerjenek valakit ... Es ez ugyanigy igaz sok lanyra. Ne r*bancozzatok le mar mindenkit, ezzel csak a sajat ostobasagotokat mutatjatok! Ezzel eleg sok embert megbanthattok, akik soha SEMMI okot nem adtak arra, hogy ilyen jelzovel illessek oket. Gondolkozzatok egy kicsit legyszi. Ne legyunk mar sik hulyek, konyorgom..
2013. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
10%
Egyátalán nem a legszebbek inkább átlagosnak mondanám őket ahogy meg néhányan beszélnek a korombeliek (15-18) hát attól hányingerem van. Persze vannak szépek köztük sőt gyönyörűek is de azért azt nem mondhatom hogy szebbek például a svédeknél vagy a franciáknál. Csak azok mondják hogy a magyar lányok a legszebbek akik még alig voltak külföldön.
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!