Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fel akarom újítani a ruhatáram...

Fel akarom újítani a ruhatáram a tavasszal. Akarok néhány szoknyát venni viszont csak 160cm vagyok. Szerintetek jól állnak az alacsonyabb lányoknak a szoknyák?

Figyelt kérdés

Még annyi ,hogy azt mondják hogy hosszúak a lábaim, persze nem aránytalanul. Akkor is rosszul áll a szoknya?

köszi a válaszokat 15/L


U.I.: van arra még esély ,hogy növök legalább 5cm-t? ( különben úgy nézek ki mint egy 12-13 éves:()



2013. márc. 6. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól állnak, csak ne magasított derekú szoknyát vegyél fel, mert az összenyom.

A korodat nem tudom, így nem tudom, hogy nősz még-e. De addig a magassarkú segíthet, ha tudod viselni.

2013. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A magasított derekú szoknyák (nadrágok, sortok) pont hogy előnyösek az alacsonyabb lányoknak.


Arra is vigyázz, hogy hol ér véget az a szoknya. A lábszár középig érő illetve a maxiszoknyák valóban összenyomnak.


5 centit már nem valószínű, hogy nőni fogsz.

1-2 cm reálisabb, de a 160 centi egyáltalán nem túl alacsony. Teljesen átlagos, normál magasság.

2013. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Első: 15 vagyok
2013. márc. 6. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Fú, pedig személyes tapasztalatból írtam azt... Nekem van egy olyan, és borzalmasan nézek ki benne... Mint egy hordó... :SS
2013. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott más probléma lehetett. Az alkatot is figyelembe kell venni: alma alkatúaknak pl. nemigazán van dereka, nekik akkor sem javasolt a magas derék, ha alacsonyak. Banán vagy egyenes alkatúaknak pedig a szűk szoknyákat nem érdemes erőltetni a magas derekú szoknyákon belül. Körtéknek a skater fazon a nyerő a magasan végződő (vagy inkább kezdődő) szoknyák közül... stb.


A magas derék megfelelő szoknyahosszal optikailag nyújtja a lábat. Magassarkúval a legideálisabb (bár ezt NEM javaslom, ha 15 vagy, mert csúnya deformálódást okozhat).

2013. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze h vehetsz!:) nekem iszonyatosan aránytalanok a lábaim a testemhez képest, mivel nagyon hosszúak, mégis magas derekút szoktam felvenni:)Én bershkában vettem egy cuki szoknyát 1400ért..7 ről volt leértékelve, nézz szét. még tuti találsz!:)

17/L

2013. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jól állhat minden, csak a megfelelő fazont kell eltalálni. Erre viszont hiába mondják az általánosságokat, fel kell próbálni, vigyél egy kellőképp kritikus barátnőt/anyut/egyéb, aki megmondja, ha valami nem áll jól.

Az, hogy 160 centi vagy, sokat nem mond önmagában. Én is annyi vagyok, egy barátnőm is, de mégis tök más áll jól. Én pl. igen elfuseráltan festek egy térdig érő szoknyában, neki viszont remekül áll.

Próbálj fel többféle fazont, biztos találsz csomót, ami jól áll. Viszont ha arányában hosszabbak a lábaid, akkor szerintem ne erőltesd a magas derekú dolgokat, és nyugodtan hordj rövidet, ha jók a lábaid. :) Persze azért ne ess túlzásba. :D

2013. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! NEm fogok túlzásba esni, az biztos. :D

majd körbenézek a Berskába is, habár ahol én lakok ott nincs, de úgyis megyünk a hétvégén Pécsre :)

2013. márc. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!