Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, valami ötlet? (többi...

Csajok, valami ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok valami jó a sminkelésben, és tök natúron sminkelem magam.. egy kis spirál,szemcerka alapozó... és szeretném kérni ha tudok valami jó oldalt ahol megtanulom korrigálni a sminkelést, kérlek küldjetek linket! fontos lenne!:) szeretnék új dolgokat kipróbálni.. és persze itt az arcbőröm! kissé miteszeres, pattanásos.. de viszont el szeretném őket tüntetni, ha valakinek van valami jól bevált trükkje azt is szívesen meghallgatom, sokat segítenétek! Köszönöm előre is:**
2013. márc. 6. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

sminkben nem tudok tanácsot adni..de a miteszereket pattanásokat kozmetikusnál kezeltesd.sokkal szebb lesz a bőröd mintha telenyomnád alapozóval.

ha pesti vagy akkor irj privit,van nagyon jó kozmetikus ismerősöm,gyönyörü arcot fog neked varázsolni:)

2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, hát az a helyzet, hogy többször is voltam kozmetikusnál, nagyon jó ő is.. de valahogy a bőröm nem bírja ezeket a dolgokat, mikor kezeltettem sokkal csúnyább lett utána.. egyébként Szabolcsi vagyok:|
2013. márc. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!