Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EREDETI Michael Kors órán...

EREDETI Michael Kors órán működnek a háttérben lévő kis órák? Kép mellékelve (a képen nem az én órám van, csak ha valaki nem tudná mit értek a "kis órák" alatt)

Figyelt kérdés

Http://www.velekey-ekszervilag.hu/upload/2012_09/20/134814961855051012/michael_kors_femszijas_rozearany_szinu_noi_ora_mk5128. jpg

Kaptam egyet a német rokonaimtól, ők eléggé el vannak eresztve pénzügyileg és a tesóim olyan ajándékot kaptak aminek értéke olyan 50-60 ezer Ft körüli. Ebből gondolom, hogy akkor az én órám is eredeti lehet. Viszont a 3 pici óra a háttérben csak dísz rajta és nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy tuti hamis? Mert gondolom a valódin nem csak díszként lennének. Vagy tévedek? Mondjuk ha hamis akkor sem baj csak jó lenne tudni. Köszi előre is a válaszokat :)



2013. márc. 8. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
bár a link nem jön be, de sejtem milyenre gondolsz. az eredetin müködik mind, ahogy a kis dátumos négyzet is (ha van olyan rajta). nekem replikám van, igy nem müködik az a három, és a dátum is állandoan 15ön áll :D sajnos eltekerni sem tudom
2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!