Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű a...

Szerintetek milyen színű a szemem? (képpel)

Figyelt kérdés
A barátaim azt mondják kékesszürke,szerintem csak egyszerű világoskék.Néha azt is mondják mennyire szép szemem van,szerintem meg tök átlagos.Szeintetek? [link] bocsi a rossz minőségért..előre is megköszönöm a válaszokat!

2013. márc. 9. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kékesszürkés.
2013. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kékesszürke.
2013. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kicsit félelmetes szemed van, de amúgy tényleg kékesszürke
2013. márc. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sztem mély kék szemed van, és nagyon szép.
2013. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem inkább szürke mint kék de viszont ritka és gyönyörű.

Irígyellek!;-)

2013. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yumi Zakuro válasza:
88%
Nagyon szép szemed van! Amúgy ilyen zöldes szürke, vagy világos kék enyhe heterokróm beütéssel. Nekem is hasonló szemem van, csak nekem nem ennyire szép, és nekem tényleg heterokróm szemem van, nagyon erős az átmenet a zöld és a kékes szürke között. Viszont neked van a szivárványhártyád körül ilyen feketés, sötét karika, annyira szép, tényleg kicsit ijesztő, de szerintem gyönyörű szemed van, hidd el azoknak akik ezt mondják. :))
2013. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mmcporg válasza:
Inkább szürkés de szép szemed van. Nekem tengerkék szemem van. Apukámtól örököltem.
2015. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!